Reklama

Reklama

Poradnik dla zakochanych

Nigdy już nie poczujesz deszczu, bowiem zawsze będziecie sobie schronieniem. Nigdy już nie poczujesz chłodu, bowiem wzajem będziecie sobie ciepłem. Nigdy już nie odczujesz samotności, bowiem wzajem będziecie sobie towarzyszami...

Choć jesteście dwoma ciałami macie przed sobą jedno życie. Jedno życie, szczęśliwe życie. Zastanawiacie się jak to zrobić.

Reklama

Miłość jest ślepa, sami o tym dobrze wiecie, ale mądrze i rozsądnie jest coś niecoś o sobie wiedzieć.

Płeć kontra płeć

Zapewne zastanawiasz się co on myśli kiedy Cię po raz pierwszy widzi. Na co zwraca uwagę, co w Tobie dostrzega. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, ale możemy niejako rozeznać się w tej materii.

Biorąc pod uwagę różne statystki i sondaże, na pewno śmiało można stwierdzić, iż mężczyzna jest zdecydowanie bardziej skupiony niż kobiety na konkretnych "fizycznych" walorach. Co mam na myśli? Po pierwsze Twój wygląd, np. biust, który może być niezwykłym atutem, aby wzbudzić w nim zachwyt. Dlaczego on tak przyciąga męską uwagę? Wywołuje w nim miłe, bardzo miłe skojarzenia.

Oczy to równie ważna sprawa.

Dziewczęce oczy pobudzają męską wyobraźnię. Wyrazem swoich oczu możesz wyrazić bogactwo Twego wnętrza. Intrygujące spojrzenie wzmacnia Twój seksapil i Twoją kobiecość. Dlatego niektórym szarym myszkom zalecam przed lustrem poćwiczyć uwodzicielskie spojrzenie. Nie chodzi tutaj, aby wszystkich wkoło wzrokiem zniewalać.

Raczej mam na myśli, abyście wydobyły z siebie to co macie pięknego i nauczyły się to wykorzystywać kiedy przychodzi na to odpowiednia, podkreślam - odpowiednia pora. Myślę, że również wielu mężczyzn ma obezwładniające spojrzenie.

Takie magnetyczne spojrzenie naprawdę działa.

Kolejną bardzo fajną rzeczą jest uśmiech. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety zwracają na niego uwagę. Chłopcy bardzo szybko reagują na ładne usta. Odpowiedni uśmiech ma bardzo duże znaczenie. Zarówno jedna, jak i druga strona to docenia.

Uśmiech i spojrzenie to mowa ciała, która zdecydowanie więcej znaczy niż wiele słów.

Ładne nogi to atut niejednej kobiety.

Faktem jest iż wielu mężczyzn patrzy na nogi. Szczupłe, długie nogi oddziałują na ich wyobraźnię. Jeśli nie masz nóg jak modelka, to nie wpadaj w panikę. Najważniejsze to sposób w jaki je eksponujesz. Dość duża obecnie w modzie swoboda daje każdej kobiecie szansę na bycie piękną i niezwykle atrakcyjną.

Tajemnica erotycznego przyciągania płci przeciwnej nie tkwi wyłącznie w tym jak wyglądamy, ale w znacznej części jak się poruszamy, jak się zachowujemy. Najważniejsze by być jak najbardziej naturalnym. I to jest prawda ale... każdy chłopak chce aby jego dziewczyna wyglądała atrakcyjnie. Dziewczyny, nigdy nie zapominajcie iż chłopcy są wzrokowcami.

Chłopcy niech pamiętają, że dziewczyny są zazwyczaj słuchowcami. Bez względu jednak na to jak wyglądacie, najważniejsze są cechy charakteru.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje