Reklama

Reklama

Propozycja Ex-Blondynki

Samotni, znudzeni, przepracowani! Nie macie planów na najbliższy weekend 12-14 września? Chętnie zabawilibyście się, a przy okazji rozejrzeli za swoją drugą połową?

Ex-Blondynka proponuje Wam wyjazd do Szczyrku.

Już czwarty raz spotkamy się tam podczas zlotu stałych bywalców serwisu Randki INTERIA.PL. I jedno, co od razu mogę Wam zagwarantować, to świetną zabawę. Nadszedł czas, żeby zdementować jakieś dziwne wyobrażenia o ludziach szukających partnerów w Internecie. Gwarantuję Wam, że to nie banda świrów, osób mało atrakcyjnych fizycznie i nudnych jak flaki z olejem. Błędnym stereotypom mówię stanowcze nie!

Reklama

Do tej pory poznaliśmy już bardzo wartościowych, sympatycznych, przystojnych mężczyzn i pięknych kobiet, z ogromnym poczuciem humoru.

Przyjeżdżają z całej Polski - najdalej z Olsztyna i Gdańska. Czasem jadą całą noc, żeby nie przegapić żadnej z atrakcji - zwłaszcza porannych kąpieli w jaccuzi na basenach termalnych wielkiego hotelu Klimczok. A potem jest jeszcze lepiej - spacery w góry, przejażdżki dorożką i imprezki... Dużo imprezek :-) Na brak dobrej rozrywki i wyśmienitego towarzystwa naprawdę nie można narzekać.

Wspomnę jeszcze, że w całym Szczyrku możecie znaleźć kwatery po preferencyjnych cenach i dostać zniżki w wielu pubach, dyskotekach i restauracjach. Po szczegóły zapraszam do serwisu randki.interia.pl. A jeśli nie macie planów na zmianę partnera, to zabierzcie go w tym samym czasie, w tym samym miejscu na zlot Czaterian (czateria.interia.pl.

Mam nadzieję, że się tam spotkamy. Nie wiem jak Wy, ale ja już naprawdę nie mogę się doczekać!

Ex-Blondynka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje