Reklama

Reklama

Prosto z drutów...

Do wiosny jeszcze trochę czasu. Nie chowaj więc ciepłych swetrów, które nie dość że doskonale sprawdzają się w mroźne dni, to w tym sezonie są bardzo modne. Najlepiej jeden zakładaj na drugi.

Tej zimy nosimy zarówno swetry wielkie, wręcz workowate, jak i te malutkie, przylegające do ciała. Te największe, ze ściągaczem na dole i szerokimi ramionami mogą robić za sukienki mini wzorowane na stylu lat 80. Gdy jest chłodniej zamiast rajstop zakładamy do nich obcisłe legginsy.

Reklama

Modne swetry mają jak najbardziej widoczne, wypukłe ściegi i wzory. Faktura odgrywa ważniejszą rolę od zestawień kolorystycznych. Najlepiej, aby sweter był zrobiony z grubej wełny, na drutach albo przynajmniej udawał takie rękodzieło. Nie musi szczelnie opatulać nas aż pod szyję. Z golfami konkurują bowiem duże, celowo rozciągnięte dekolty, opadające ramiona, rozsunięte zamki. Można się też skusić na zupełnie gładkie dzianiny albo kombinacje - z błyszczącymi aplikacjami, haftami, futerkiem, itp. Modny akcent to długie, zakrywające dłonie rękawy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje