Reklama

Reklama

Skorpion - opis znaku:

W wymiarze uczuciowym przeżywasz często wielkie fale emocji, wzmocnione impulsami z biopola, które porywać mogą Twoje ciało fizyczne. Możesz nie panować nad nimi. Jeśli kochasz, jesteś na fali miłości do końca. Jeśli nienawidzisz, jesteś na fali nienawiści do końca. Emocje skupione w różnorodnych odcieniach opisał w sposób pełny w swych powieściach Dostojewski. Emocje często panują tam nad rozumem. Aby działać skutecznie, powinieneś się nauczyć trzymać drogi środka. Dlatego tak ważne byłoby studiowanie Chińskiej Księgo Tao. Napisano tam: ,,Sztuka wojenna głosi - nie powinieneś zaczepiać, ale czekać. Nie powinieneś posuwać się naprzód, ale powinieneś odstępować. To jest brak działania, uderzanie bez wysiłku. To jest działanie przez brak działania.

Reklama

W codziennym życiu musisz uważać, aby emocje nie zapanowały nad Twoim intelektem. Strzeż się zaciętości i pamiętliwości, jeśli należysz do niższego typu Skorpiona, do Węża. Jeśli jesteś Orłem, masz szansę okiełznać żywioły i spojrzeć na nie z lotu ptaka. Masz wielką zdolność poszukiwania w takich rejonach, w których inni niczego znaleźć już nie potrafią. Masz zdolność tropienia tajemnic i odkrywania ich. Wielkie księgi tajemne przeszłości, których często brakuje w dużych bibliotekach, mogą znaleźć się na Twojej półce. Możesz posiadać unikatowe dzieła, białe kruki, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

To, czego świat oficjalnie nie uznaje, ponieważ nie mieści się to w aktualnie panujących wyobrażeniach, Ty możesz analizować i studiować. Mogą do Ciebie przychodzić ludzie, aby poznać tajemnice dotyczące źródeł istnienia. W wymiarze fizycznym posiadasz dużą energię i wielką siłę regenerującą, chociaż nie musisz się odznaczać zbyt mocnym ciałem. Przedłużeniem wymiaru fizycznego jest wymiar biopola. To Twój mocny punkt. Masz zdolność, podobnie jak inne znaki wodne, odbierania niewidzialnych fal bioelektromagnetycznych. Masz wielką intuicję, czyli możesz odczytywać informację płynącą z biopola. Daje Ci to wielką szansę spotkania się z Twoją nieśmiertelną cząstką, z Twoją duszą. Modlitwa i kontemplacja w przyrodzie, w świątyni, służyć będą skupieniu się na istocie Twojej duszy.

Dusza człowieka należy już do piątego wymiaru. Trzeba ją wyraźnie odróżnić od biopola i innych wymiarów, gdyż często jest z nimi utożsamiana. Przez biopole i fale bioelektromagnetyczne docieramy do najdalszych zakątków wszechświata. Dusza łączy się z istotą najwyższą poza czasem przestrzeni. Jeśli każdą rzecz, każde wydarzenie, uda Ci się analizować w świetle pięciu wymiarów, będziesz łatwiej mógł poznać głębsze motywy swoich działań.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje