Reklama

Reklama

Syn ostrzega Harrisona Forda

Ben Ford, 36-letni syn Harrisona Forda z pierwszego małżeństwa, nie jest zachwycony faktem, że jego słynny ojciec spotyka się z o wiele młodszą od siebie Calistą Flockhart. Co więcej, Ben jest zdania, że jego ojciec robi z siebie pośmiewisko.

Zachowanie Bena jest o tyle zaskakujące, że przez kilkanaście miesięcy, które trwa romans Harrisona i Calisty, nikt jakoś nie wyrażał się negatywnie o ich związku, który przecież nie jest niczym wyjątkowym w show-biznesie. Jednak z jakichś przyczyn Ben uważa, że Harrison Ford nie powinien się spotykać z kobietą tylko o dwa lata starszą od jego syna.

Reklama

- Ben zapytał Harrisona: O co chodzi z tą dziewczyną, tato? Ona jest dla ciebie za młoda, robi z ciebie głupka. Jak daleko to zaszło?. Harrison odpowiedział Benowi, że to nie jego sprawa i żeby trzymał się od tego z daleka. Ben prosił go potem, aby się z nią nie żenił. Harrison obstawał jednak przy swoim i powiedział mu: To moje życie prywatne, nie twoje - opowiada przyjaciel Bena.

Później syn słynnego aktora wyprowadził się podobno z domu dla gości znajdującego się na terenie posiadłości ojca, a w którym przebywał na czas remontu swojego domu.

Harrison Ford był do tego stopnia zbulwersowany postawą syna, że zaprzestał finansowego wspierania restauracji w Beverly Hills, której Ben jest właścicielem.

Dowiedz się więcej na temat: ojciec | ford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje