Reklama

Tom Cruise: nieudana sprzedaż zdjęcia

Tom Cruise (44 l.) i Katie Holmes (27 l.) - podobnie jak Angelina Jolie i Brad Pitt - próbowali sprzedać zdjęcie swojej malutkiej córeczki Suri. Transakcja jednak nie udała się, bowiem za zdjęcie Suri media gotowe były zapłacić o wiele mniej niż za zdjęcia Shiloh Nouvel.

Cruise i Holmes odmówili sprzedaży zdjęć, ponieważ cena jaką oferowały media nie była dla świeżo upieczonych rodziców wystarczająco satysfakcjonująca.

Zdjęcia nowo narodzonych dzieci Pitta i Jolie, a także Gwen Stefani i Brooke Shields pojawiły się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów świata. Cruise i Holmes zaoferowali zdjęcia Suri agencji fotograficznej Wire Image, która niedawno słono zapłaciła za zdjęcia córki Pitta i Jolie.

Fotografie Shiloh Nouvel zakupił magazyn "People" za 4 miliony dolarów, jednak za zdjęcia dziecka Holmes i Cruise'a gotowy był zapłacić już tylko 3 miliony.

Reklama

Niezadowoleni rodzice unieważnili zatem transakcję. Eksperci magazynu prognozują, że skoro dziecko Cruise'a i Holmes ma już prawie trzy miesiące, cena nie będzie już tak wysoka i może tylko spadać.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise | holmes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy