Reklama

Reklama

Urszula urodziła syna

Urszula Kasprzak, popularna polska wokalistka, w wieku 43 lat urodziła drugie dziecko. W prywatnej klinice w Warszawie powiła ważącego 4 kilogramy syna Szymona.

Jego ojcem jest Tomasz Kujawski, który przez lata dbał o bezpieczeństwo Urszuli w czasie koncertów.

Kilka miesięcy temu Urszula wzbudziła małą sensację ujawniając, iż jest w ciąży. Po śmierci w listopadzie 2001 roku jej męża, znanego gitarzysty Stanisława Zybowskiego, wokalistka twierdziła, iż nie jest gotowa na kolejny związek, ale życie potoczyło się inaczej.

Związała się z młodszym od niej Tomaszem Kujawskim, który pracował przy jej koncertach, dbając o jej bezpieczeństwo.

- Dziecko to wynik naszej podróży do Grecji. Tam panował taki cudowny spokój. Zmieniłam otoczenie, wyluzowałam się psychicznie - ujawniła kilka miesięcy temu Urszula.

Reklama

5 maja po raz drugi została mamą.

- Od początku ciąży miałam pewność, że wszystko będzie dobrze. Że nie będzie kłopotów z porodem i dziecko przyjdzie na świat zupełnie zdrowe - powiedziała tuż po porodzie w rozmowie z tygodnikiem "Gala". "

- Przez cały czas był przy mnie Tomek, co miało dla mnie szczególne znaczenie. Po ostatnich przeżyciach i złych skojarzeniach ze szpitalem nie wiem, czy wytrzymałabym tam sama choćby jeden dzień.

- Lekarze zdecydowali, że z powodu mojej alergii najlepszym rozwiązaniem będzie cesarskie cięcie. Później okazało się, że było to dobre także dla Szymka. Przez ostatnie dni ciąży tak wiercił się i kręcił, że cały brzuszek i nóżkę miał owinięte pępowiną. Urodził się wypoczęty i dostał pełne 10 punktów w skali Apgar.

- Ja też przeszłam przez wszystko lżej niż przy rodzeniu pierwszego syna. Cały czas byłam przytomna. Świetnie pamiętam moment, kiedy Tomek po przecięciu pępowiny podał mi Szymka. Podobno miałam szkliste oczy i niezapomniany wyraz twarzy. Szkoda, że Tomek nie widział wtedy siebie. Patrząc na Szymka, najpierw pomyślałam, że będzie świetnym facetem.

Urszula ma już 16-letniego syna Piotra, zwanego Gutkiem, którego ojcem jest Stanisław Zybowski.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bezpieczeństwo | dziecko | Urszula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy