Reklama

Wróżby, które się sprawdzają

Dawniej panny na wydaniu tylko w raz w roku mogły powróżyć sobie na zamążpójście. Wróżby traktowano bardzo serio, ale równie ważną częścią andrzejkowego wieczoru była zabawa.

Była to jedna z nielicznych okazji do beztroskiej zabawy i spotkań towarzyskich. Skoncentrujmy się na elemencie zabawy, przecież pretekstów do spotkań z przyjaciółmi w jesienne, ciemne wieczory powinno być jak najwięcej.

Nalejcie wosku na wodę,
Ujrzycie swoją przygodę.

Andrzejki bez lania wosku są nieważne!

Roztopiony w garnuszku pszczeli wosk, lub po prostu wosk ze świeczki, trzeba przelać przez dziurkę od klucza.

Do czego potrzebny klucz? Klucz otworzy przed wami tajemnicę przyszłej miłości. Gdy tylko wosk zastygnie (nie pomagaj mu zastygnąć, bo zmieni kształt!) przyjrzyj się figurze wraz ze znajomymi. Liczy się pierwsze wrażenie.

Reklama

Możesz też rzucić na ścianę cień wosku.

Bucik prawdę ci powie!

Czy to pantofelek od Prady, czy też kozaczek z miejscowego bazaru, będzie miał wpływ na twoją uczuciową przyszłość. Dziewczyny, zdejmijcie bucik z lewej nogi, od rogu pokoju stawiajcie go w kierunku drzwi. Ten, który dotknie progu, wygrywa! Jeśli zabraknie bucików z lewej nogi, do gry startują prawe buty.

Skarby pod kubeczkiem

Pod odwrócone kubeczki włóżcie różne symboliczne przedmioty, związane z różnymi fazami relacji damsko-męskiej. Pozamieniajcie je miejscami i wybierzcie po jednym. Ta, która wylosuje pierścionek, już niebawem zaprosi swoje koleżanki na imprezę panieńską!

Zobacz go

W Andrzejki można poznać nie tylko czas zamążpójścia, można też zobaczyć posturę przyszłego narzeczonego. Dawniej panny nocą andrzejkową wychodziły przed dom i odliczały kołki w płocie. Dziewiąty kołek z kolei oznaczał ukochanego, a jego kształt dawał wskazówkę na temat jego postury.

Niech mi się przyśni,
Kto mi będzie najmilszy.

Idziesz spać znużona imprezą? Jeśli nie chcesz, by w twoje sny o przyszłym mężu wtrącały się diabelskie energie, musisz przed snem zjeść co najmniej trzy ząbki czosnku. Możesz też mieć nadzieję, że odpowiednia ilość czosnku skonsumowana w sałatkach na imprezie, spowoduje, że nawiedzą cię tylko czyste sny.

Pamiętaj, by położyć pod poduszkę imiona mężczyzn. Pamiętaj też, by bielizna tej nocy była odświętna.Ubierz się, jakbyś miała właśnie przeżyć swoją noc poślubną - sny, do których będziesz wzdychać, gwarantowane.

Nie wiesz jak zdobyć serce ukochanego mężczyzny?

Wróżka udzieli ci kilku niezawodnych rad.

Wyślij SMS o treści LUSTRO(wpisz jego datę urodzenia) pod 72020 (2,44 zł z vat)

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama