Reklama

Reklama

Zdradzana Cindy Crawford

Jeśli wierzyć informacjom opublikowanym przez amerykański magazyn "Star", małżeństwo słynnej modelki Cindy Crawford i restauratora Randego Gerbera znalazło się na krawędzi rozpadu.

Podobno mąż modelki regularnie zdradzał ją w czasie trwania ich związku.

"Star" dotarł do kelnerki Harmy Kubiak, która zapewnia, iż łączył ją z Gerberem burzliwy romans w 2000 roku, w Nowym Orleanie. Oczywiście bardzo chętnie opowiedziała o tym dziennikarzom pisma.

- Od chwili, której on wszedł do środka coś między nami zaiskrzyło. Za każdym razem, gdy podchodził do baru coraz bardziej flirtowaliśmy, chociaż każdy wiedział, że jest mężem Cindy Crawford i nie oczekiwałam, iż to przerodzi się w coś więcej niż flirt - opowiada kelnerka.

Reklama

Jednak któregoś dnia nie skończyło się tylko na samym flirtowaniu.

- Pewnego dnia okazało się, że Rande wybiera się gdzieś wraz z przyjaciółmi. Kiedy zapytał mnie: Czemu nie pójdziesz z nami?, odpowiedziałam żartobliwie: Nie mogę wyjść z pracy, bo co powie na to właściciel?".

Właściciel okazał się jednak wyrozumiały i pozwolił swojej pracownicy wybrać się z mężem Cindy do klubu ze striptizem "Cabaret". Tam sytuacja wykroczyła dość szybko poza granice niewinnego flirtu.

- Całowaliśmy się z Rande kilkanaście razy. Powiedział mi, że lubi przebywać w moim towarzystwie i zapytał, czy nie poszłabym z nim do hotelu - kontynuuje opowieść kelnerka.

- Wiedziałam, że będziemy się kochać. Ale w odpowiednim momencie powiedziałam, że muszę już wyjść. Obawiam się, że jeśli Cindy myśli, iż ma wiernego męża, który sypia tylko z nią, powinna sprawdzić, jak naprawdę jest - mówi Harmy.

Rande Gerber oczywiście zaprzecza, jakoby łączyły go intymne relacje z kelnerką z Nowego Orleanu. Wściekły powiedział dziennikarzom:

- Podejrzenia, że mam romanse są całkowicie nieprawdziwe. Kocham moją żonę i moją rodzinę bardziej niż cokolwiek innego na świecie, a takie plotki nie będą miały wpływu na nasz związek".

Cindy i Rande mają dwójkę dzieci - synka Presley'a Walkera (4 lata) i córkę Kaię Jordan (2).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje