Reklama

Jak poprawić komfort życia seksualnego?

Współczesne kobiety są bardzo świadome swojej seksualności. Doskonale wiedzą co zrobić, aby dobrze wyglądać. I nie chodzi tylko i wyłącznie o dobrą prezencję w pracy czy podczas spotkań towarzyskich. Panie chcą także ładnie wyglądać podczas spotkań intymnych ze swoimi partnerami.

Jednak wiele z nich obawia się zbliżeń, ze względu na wygląd swoich narządów intymnych. Czy temu problemowi można zaradzić? 

Problemy kobiet

Przede wszystkim należy ustalić z jakimi problemami zmagają się kobiety. Nie wszyscy zgadzają się z tym, że wygląd narządów intymnych jest istotny. Ciąża i poród dużo zmienia, w związku z tym takie takie problemy jak zbyt luźna pochwa, nietrzymanie moczu, obwisłe krocze czy zbyt duże wargi sromowe mogą skutecznie utrudnić nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale też relacje w związku.

Wbrew pozorom duża część kobiet zmaga się z problemami związanymi z życiem seksualnym, ze względu na swój wstyd przed pokazaniem się nago. Uważają, że skoro im nie podoba się wygląd ich narządów płciowych, to podobnie uważają ich partnerzy. Niektóre z problemów to nie tylko kwestia wstydu.

Reklama

Nietrzymanie moczu czy zbyt luźna pochwa utrudniają osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Przez to pojawiają się kłótnie, które mogą prowadzić nawet do rozstań.

Z czego wynikają problemy?

Życiu kobiety towarzyszy wiele istotnych wydarzeń, które znacząco wpływają na jej organizm. Najbardziej znaczącym jest ciąża. Chociaż wyczekuje jej wiele kobiet i cieszy się z oczekiwania na dziecko, to jednak po narodzinach ciało zmienia się.

Oprócz rozstępów i nadprogramowych kilogramów wiele pań zmaga się właśnie z takimi problemami jak obwisłe krocze, nietrzymanie moczu oraz zbyt luźna pochwa. Problemy te bezpośrednio wiążą się z porodem. Krocze jest nacinane, aby ułatwić dziecku przyjście na świat i czasem może się zdarzyć, że po zszyciu, skóra straci swoją jędrność. Jednak i pochwa staje się luźniejsza. Nie u wszystkich udaje jej się odzyskać naturalny kształt.

Problemy narządów płciowych pojawiają się też po zabiegach operacyjnych, które zawsze stanowią dużą ingerencję w ciele.

Ginekologia estetyczna - ratunek dla kobiet

Dzięki postępowi technologicznemu oraz rozwojowi wiedzy dotyczącej medycyny, kobiety mogą skutecznie pozbyć się niechcianych problemów i przywrócić komfort swojego życia seksualnego. Ginekologia estetyczna, bo o niej mowa, jest stosunkowo młodą dziedziną medycyny. Jednak rozwija się bardzo szybko, dzięki czemu w prosty sposób, może pomóc kobietom.

W odróżnieniu od standardowych zabiegów chirurgicznych, ginekologia estetyczna jest mało inwazyjna. Oznacza to, że w wielu przypadkach nie wymaga długiego procesu rekonwalescencji, a także nie wymaga specjalnego przygotowania do zabiegu. Ginekologia estetyczna jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy obawiają się zabiegów z użyciem skalpela.

Obkurczenie pochwy, nietrzymanie moczu, zmniejszenie warg sromowych - z tymi problemami doskonale radzi sobie zabieg MonaLisa Touch. Jest to urządzenie wykorzystujące techologię laserową. Wyposażone jest w specjalną głowicę z laserem, która emituje wiązkę światła i działa bezpośrednio na źródło problemu.

Tworząc tysiące mikrourazów doprowadza do ich natychmiastowego gojenia, pobudzając tym samym naturalną produkcję kolagenu i elastyny. W przypadku tego zabiegu nie potrzeba go wielokrotnie powtarzać. Już po jednej sesji efekty są widoczne, a kolejne sesje pozwalają zwiększyć efektywność.

Na zbyt obwisłą skórę krocza dobre rozwiązanie stanowią nici Vaginal Narrower. Są to nici liftungujące, które zaraz po wprowadzeniu ich pod skórę, natychmiast ją unoszą. Dzięki temu, że są biowchłanialne, rozpuszczają się w organizmie w ciągu kilku miesięcy, a efekt utrzymuje się nawet przez 3 lata.

- Do każdego zabiegu pacjentki są klasyfikowane przez lekarzy - mówią ginekolodzy z kliniki w Zielonej Górze. Istotne jest ustalenie, który z zabiegów będzie najbardziej skuteczny i pozwoli uporać się z dolegającymi nam problemami. Po odpowiednich zabiegach o krępujących problemach będziemy mogły zapomnieć. Zamiast tego będziemy cieszyć się udanym życiem seksualnym.


zdronet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama