Reklama

Pamiętasz kredki Bambino? Odświeżamy wspomnienia

Najbardziej znane w Polsce kredki Bambino towarzyszą dzieciom od pokoleń, pomagając tworzyć wspaniałe prace na lekcjach plastyki czy odganiając domową nudę.

W obecnym roku szkolnym kredki Bambino i inne produkty tej marki będziemy mogli zobaczyć w nowej, jeszcze bardziej przyjaznej dla najmłodszych odsłonie, która będzie zachęcać ich do zabawy ciepłą kolorystyką oraz sympatycznymi postaciami zwierzaków na opakowaniach. St-Majewski, polski producent kultowych kredek Bambino, spełnia dziecięce marzenia już od 126 lat! Na twarzy niejednej babci czy dziadka maluje się uśmiech, gdy widzą u swoich wnuczków kredki Bambino, którymi kiedyś sami się bawili.

Dziś Bambino - dzięki szerokiej ofercie wysokiej jakości produktów plastycznych - może towarzyszyć najmłodszym zarówno podczas malowania, rysowania, pisania jak i podczas lepienia, wycinania, a nawet klejenia.

Reklama

Artykuły z logo Bambino pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności. W szerokiej gamie barw produktów znajdziemy również niestandardowe kolory (fluorescencyjne, brokatowe, srebrne, złote), które dają małym artystom dodatkowe możliwości dekoracyjne. Produkty Bambino umożliwiają kreatywne spędzanie czasu, ale przede wszystkim zapewniają dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy.

Dobre, bo bezpieczne

Artykuły Bambino produkowane są w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/ WE w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz z rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki z dn. 5 kwietnia 2011 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek.

Produkcja kredek Bambino odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Pruszkowie, który posiada wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. Daje to rodzicom pewność, że pociecha może bezpiecznie rozwijać swoje zdolności. Oprócz produktów plastycznych, Bambino oferuje najmłodszym szeroki wachlarz artykułów papierniczych, które są niezbędne w szkole.

Teczki z rączką, z gumką, pakowne kuferki pomagają w łatwy sposób uporządkować prace dziecka czy przenieść je w nienaruszonym stanie z przedszkola do domu. Zeszyty, bloki rysunkowe i techniczne, zeszyty papierów kolorowych idealnie uzupełniają wyprawkę przedszkolną czy wczesnoszkolną każdego malucha.  

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kredki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama