Reklama

Wzrusza do łez

Jeszcze rok temu mało kto słyszał o Białek Design Studio, a rysunki dzieci głównie trafiały na lodówki lub do portfela rodziców. Dziś rysunki nabrały nowego znaczenia, stały się projektem do stworzenia przepięknej, spersonalizowanej biżuterii.

Zawieszki, kolczyki, spinki do mankietów etc. - wszystko to powstaje ręcznie, a za jego realizację odpowiada Piotr Białek. Z ogromną precyzją przekłada dziecięce rysunki na delikatną biżuterię, która jest małym dziełem sztuki. Każdy kto chciałby zostać  posiadaczem takiego cuda, może przesłać rysunek do Białek Design Studio. Na realizację trochę się czeka, ale naprawdę warto! Sami zobaczcie!

Biżuteria jest wykonywana w srebrze próby 925, może być złocona. Istnieje również możliwość osadzenia kamieni szlachetnych, które rozświetlają i nadają biżuterii dodatkowego blasku.

Reklama

Te piękności trafiają do ludzi na całym świecie, zajmując szczególne miejsca w ich sercach. - Ludzie lubią kolekcjonować dobre wspomnienia. Papier może nie przetrwać próby czasu, nasza biżuteria pozostanie na długie lata - mówi Piotr Białek.

Białek Design Studio to jedyne studio w Polsce, zajmujące się wykonywaniem pięknej spersonalizowanej biżuterii, na podstawie dziecięcych rysunków. - Biżuteria, która u nas powstaje to unikat. Ja sam nie jestem w stanie zrobić drugiego identycznego egzemplarza, bo taki jest efekt ręcznej pracy - śmieje się Piotr Białek.

- Robimy wszystko co Klient sobie zażyczy. A zamówienia przychodzą na przeróżne okazje (Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Śluby, komunie, urodziny, imieniny, Gwiazdka itd.). Często rodzice sami dla siebie zamawiają naszyjniki, bransoletki itd., bo chcą, aby cenny rysunek dziecka był zawsze blisko - dodaje Sabina Białek, żona artysty. - Ostatnio Piotr robił spinki do mankietów na podstawie rysunku sprzed 50 lat! Rysunek był mocno sfatygowany, ale jak widać miał ogromną wartość. Cieszymy się, że mogliśmy go przenieść na srebro i zachować na dłużej - dodaje.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: biżuteria
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy