DJ Zedd chce pomóc Keshy

Muzyk napisał na Twitterze do twórczyni hitu "Tik Tok", która od pewnego czasu ma spore problemy. Sąd orzekł, że nie może ona zerwać umowy z producentem Dr. Lukiem, mimo iż piosenkarka twierdzi, że była przez niego wykorzystywana seksualnie. Zedd zaoferował gwieździe współpracę nad nowymi utworami i wyznał, że już skontaktował się z jej pracownikami.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" powiedział: - Właśnie przeczytałem w artykule o jej problemach, a zaraz potem napisałem do niej na Twitterze, ponieważ nie znam jej osobiście. Pomyślałem, że to najlepszy sposób skontaktowania się z nią.

Reklama

- Jedyny sposób, w jaki mogę pomóc, to tworzenie dla niej piosenek. I to właśnie jej zaproponowałem. Jej pracownicy skontaktowali się ze mną, aby potwierdzić, czy rzeczywiście chciałbym z nią współpracować. Bardzo się z tego powodu cieszę. Oczywiście traktuję to poważnie, więc może coś z tego wyjdzie. Może w taki sposób będę mógł jakoś pomóc. Może będziemy mogli tworzyć razem muzykę. Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej, ale byłoby super, gdyby do tego doszło.

- Wiem tylko, że jej sytuacja jest bardzo trudna i jeśli mogę w jakikolwiek sposób pomóc, to zrobię to z przyjemnością.

Wyrok sądu wywołał lawinę wsparcia dla Keshy ze strony takich gwiazd jak Lady Gaga, Demi Lovato i Lily Allen, a Taylor Swift ofiarowała piosenkarce 250 tysięcy dolarów.

Dr. Luke odpiera wszelkie zarzuty.


Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje