Reklama

Reklama

DJ Zedd chce pomóc Keshy

Muzyk napisał na Twitterze do twórczyni hitu "Tik Tok", która od pewnego czasu ma spore problemy. Sąd orzekł, że nie może ona zerwać umowy z producentem Dr. Lukiem, mimo iż piosenkarka twierdzi, że była przez niego wykorzystywana seksualnie. Zedd zaoferował gwieździe współpracę nad nowymi utworami i wyznał, że już skontaktował się z jej pracownikami.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" powiedział: - Właśnie przeczytałem w artykule o jej problemach, a zaraz potem napisałem do niej na Twitterze, ponieważ nie znam jej osobiście. Pomyślałem, że to najlepszy sposób skontaktowania się z nią.

- Jedyny sposób, w jaki mogę pomóc, to tworzenie dla niej piosenek. I to właśnie jej zaproponowałem. Jej pracownicy skontaktowali się ze mną, aby potwierdzić, czy rzeczywiście chciałbym z nią współpracować. Bardzo się z tego powodu cieszę. Oczywiście traktuję to poważnie, więc może coś z tego wyjdzie. Może w taki sposób będę mógł jakoś pomóc. Może będziemy mogli tworzyć razem muzykę. Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej, ale byłoby super, gdyby do tego doszło.

Reklama

- Wiem tylko, że jej sytuacja jest bardzo trudna i jeśli mogę w jakikolwiek sposób pomóc, to zrobię to z przyjemnością.

Wyrok sądu wywołał lawinę wsparcia dla Keshy ze strony takich gwiazd jak Lady Gaga, Demi Lovato i Lily Allen, a Taylor Swift ofiarowała piosenkarce 250 tysięcy dolarów.

Dr. Luke odpiera wszelkie zarzuty.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy