Kylie Jenner opala się w biustonoszu z nadrukiem w...piersi

Kylie Jenner jest znana z tego, że lubi szokować swoim ubiorem. Kardashianka tym razem poszła o krok dalej, wstawiając zdjęcie, na którym się opala i ma na sobie dość niecodzienny biustonosz.

Kylie jest najmłodszą przedstawicielką imperium Kardashian-Jenner
Kylie jest najmłodszą przedstawicielką imperium Kardashian-JennerscreenInstagram

Kylie Jenner w show-biznesie jest obecna od najmłodszych lat. Ogromną popularność zyskała dzięki występom w show "Z kamerą u Kardashianów". Można powiedzieć, że swoją sławę zbudowała na popularności sióstr, jednak wykorzystuje ją również w celach biznesowych. Jest jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie.

Kylie Jenner lubi zaskakiwać swoich fanów i internautów na całym świecie. Tym razem niemałe zamieszanie wzbudziła jej letnia stylizacja, a dokładniej - konkretna część jej garderoby.

Kylie Jenner w staniku z printem w... piersi

Członkini rodu Kardashianów opublikowała na swoim profilu zdjęcie w dość niecodziennym kostiumie kąpielowym. Na staniku od kostiumu wydrukowano bowiem kobiece piersi. Ten luksusowy kawałek materiału pochodzi z kolekcji Jean Paul Gaulitera i jest wart około 1400 złotych.

W opisie pod zdjęciem czytamy jednak: "Free the nipple", co znaczy "uwolnić sutki". Można więc mniemać, że ten niecodzienny strój Kylie Jenner jest pewnego rodzaju manifestem nawiązującym do dyskusji, która toczy się od jakiegoś czasu w opinii publicznej. Chodzi o kwestię postrzegania kobiecych sutków, które w dalszym ciągiem są poddawane cenzurze. Coraz więcej celebrytów przeciwstawia się takiej dyskryminacji, np. poprzez publiczne prezentowanie się  w prześwitujących kreacjach lub wrzucanie do sieci zdjęć topless.

***
Zobacz również:

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Dla kogo sukienka o kroju rybki?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas