Linda Evangelista zachwyca na zdjęciu. Kiedyś była ofiarą nieudanego zabiegu

Linda Evangelista była kiedyś wielką gwiazdą, jednak od kilku lat unika pokazywania się publicznie. Supermodelka przeszła nieudany zabieg, o którym niedawno postanowiła opowiedzieć w mediach. Ostatnio pokazała też pokazała swoje najnowsze zdjęcie.

Linda Evangelista była wielką gwiazdą lat 80. i 90.
Linda Evangelista była wielką gwiazdą lat 80. i 90.Janette PellegriniGetty Images

Linda Evangelista pokazała nowe zdjęcie

Linda Evangelista ostatnio rzadko pokazuje się publicznie. Kanadyjska supermodelka kilka lat temu poddała się zabiegowi kriolipozy, który niestety zakończył się niepowodzeniem i oszpecił piękną gwiazdę. Dopiero w tym roku zdecydowała się opowiedzieć o swoich przeżyciach w wywiadzie.

Ostatnio kobieta wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z koleżankami, na którym dobrze widać, jak obecnie wygląda. "Najlepszy obiad z najlepszymi starymi przyjaciółkami poprzedniego wieczoru. Najlepszy czas" - podpisała post Evangelista.

Fani supermodelki nie kryli zaskoczenia dodanym przez Evangelistę zdjęciem. W komentarzach podkreślają, że to ważne, aby mówić na temat ryzyka podobnych zabiegów, a tym samym zwiększać świadomość. Komentujący pisali też, że czekają na więcej zdjęć kobiety.

***

Zobacz również:

Pleśń na produktach spożywczych. Dlaczego jest tak szkodliwa?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas