Tak pachniał książę Harry. Dziennikarka zdradziła kompromitujący szczegół

Książę Harry kilka lat temu udzielił wywiadu ABC News. Dziennikarka, która wówczas rozmawiała z arystokratą wspomina, że nie było to przyjemne spotkanie. Katie Couric do dziś pamięta, jak pachniał książę Harry. Smród papierosów i alkoholu był nie do zniesienia.

Katie Couric do dziś pamięta, jak pachniał książę Harry podczas wywiadu
Katie Couric do dziś pamięta, jak pachniał książę Harry podczas wywiaduKarwai TangGetty Images

Książę Harry uchodzi za przykładnego ojca i kochającego męża. Nie zawsze jednak społeczeństwo tak go odbierało. W przeszłości arystokrata nie stronił od imprez. Paparazzi często przyłapywali go w dwuznacznych sytuacjach. Książę Harry jeszcze kilka lat temu uchodził za "niegrzecznego chłopca". Chociaż syn Diany i Karola ustatkował się i spoważniał, osoby z jego otoczenia nadal pamiętają młodzieńcze wybryki arystokraty.

Książę Harry śmierdział podczas wywiadu?

Katie Couric postanowiła wrócić pamięcią do wywiadu, który książę udzielił w 2012 roku ABC News. Okazuje się, że rozmowa sprzed niespełna 10 lat nie była przyjemnym doświadczeniem dla dziennikarki. Harry pachniał papierosami i alkoholem. Miał wówczas 27 lat.

Obecnie Harry jest przykładnym ojcem dwójki pociech - Archiego i Lilibet Diany.
Obecnie Harry jest przykładnym ojcem dwójki pociech - Archiego i Lilibet Diany.Dominic Lipinski Getty Images

Smród był nie do zniesienia. Katie Couric zaznaczyła,  że "zapach uwalniał się z każdego pora ciała Harrego". Wszystko wskazywało na to, że książę poprzedni wieczór spędził na suto zakrapianej imprezie. Rano najwidoczniej nie miał czasu odświeżyć się i przygotować do rozmowy z dziennikarką.

Książę Harry zmienił się dzięki Meghan Markle

Gdy książę Harry związał się z Meghan Markle znacznie zmienił styl życia. Spoważniał i zaczął myśleć o tym, by ustatkować się u boku wybranki. Para poznała się w 2016 roku. Po niedługim czasie książę i amerykańska  aktorka byli już  parą.

Gdy książę Harry związał się z Meghan Markle znacznie zmienił styl życia.
Gdy książę Harry związał się z Meghan Markle znacznie zmienił styl życia.TOBY MELVILLE/AFPEast News

Obecnie Harry jest przykładnym ojcem dwójki pociech - Archiego i Lilibet Diany. Wszystko wskazuje na to, że zrezygnował już z szalonych imprez.  Mimo to nadal  uchodzi za największego buntownika z całej rodziny królewskiej. Dla żony przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych i zrezygnował z tytułu. Decyzja wzbudziła duże kontrowersje, podobnie jak wywiad, którego Harry i Meghan udzielili jakiś czas temu Oprze.

***

Zobacz również: 

„Ewa gotuje”: Lohikeitto, czyli fińska zupa rybnaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas