Kogut

Majestatyczne i trochę narcystyczne Koguty dobrze odnajdą się w energii jaką niesie ze sobą rok Drewnianego Konia. Nie chowaj się pod miotłą, jest duża szansa na to, że ktoś wyżej postawiony dostrzeże twój potencjał i dzięki temu będziesz się mógł wybić. Koniecznie bywaj na wszelkiego rodzaju przyjęciach i zabawach w dużym gronie. Tam poznasz osobę, która będzie miała wpływ na resztę twojego życia. W sprawach edukacyjnych czekają cię wielkie sukcesy. Z powodzeniem zakończysz etap, z którym do tej pory nie mogłeś się uporać.

article cover

Zdrowie

Możecie spodziewać się dobrej kondycji fizycznej, mocnego zdrowia i nagłego przypływu życiowej energii. Nie pobłażaj sobie jednak jeżeli chodzi o używki i mocne trunki. W tym roku łatwo możesz przekroczyć granicę pomiędzy rozrywką a uzależnieniem.

Praca i finanse

Z finansami nie powinno być większych kłopotów. Twoje konto będzie na plusie. Będziesz przyciągać do siebie sytuacje, w których łatwo zarobisz kolejne pieniądze. W miejscu stałej pracy ciągłe zmiany na najwyższych szczeblach, ale ciebie nie powinno to denerwować.

Miłość

W sprawach uczuciowych będzie się działo! Przed tobą kilka ognistych romansów, bez liku flirtów i nowych znajomości. Na nudę nie będziesz narzekać. Samotne Koguty rzucą się w wir kolejnych relacji. Może jednak warto przyjrzeć się kolejnym kandydatom trochę uważniej. Szybko skacząc z grzędy na grzędę, przegapisz tą jedną, jedyną osobę.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika