Po ostatnim, szczególnie dla ciebie trudnym roku Węża doczekałeś się Koniu wielkiej odmiany losu. Po dwunastu latach ponownie obejmujesz przewodnictwo w chińskim zodiaku. To twój wielki czas. Wykorzystaj mądrze dary, które na twojej drodze postawi układ planet.

Masz szansę na osiągnięcie olbrzymiego sukcesu, na zdobycie pracy marzeń i odnalezienie miłości swojego życia. Fortuna będzie ci sprzyjać w wszelkiego rodzaju grach losowych i hazardowych. Pieniądze będą do ciebie szły różnymi drogami, nawet tymi których nie brałeś już pod uwagę.

Reklama

Zatem nie przegap okazji do uzyskania tego na czym zależało ci od lat. W sprawach miłosnych uniesienia i ekstazy. Teraz to ty dyktujesz warunki. Pod koniec roku czeka cię zamorska wyprawa. Naturalnym żywiołem konia jest ogień, zatem drewno powinno podsycić twoją energię.

Zdrowie

Będziesz tryskać entuzjazmem i swoją energią przenosić góry. Ludzie wokół ciebie będą patrzeć na twoją kondycję z niedowierzaniem w oczach. Nie bez powodu mówi się, że ktoś ma końskie zdrowie. Jeżeli nie przesadzisz z ekstremalnymi sportami i nie zaliczysz kontuzji na czarnym, górskim szlaku to zdrowia wystarczy ci na wszystko. Nie powinieneś jednak zapominać o wypoczynku w blasku słońca. Koniecznie wygrzej się dobrze na jakiejś plaży.

Praca i finanse

To czas zawodowych sukcesów. Nagle okaże się, że masz świetną rękę do inwestycji i wszystko potrafisz obrócić w złoto. Nareszcie zaczniesz zarabiać satysfakcjonujące cię kwoty. Pamiętaj, aby nie wydać wszystkiego, następne lata nie będą tak tłuste. Dla Koni, które pracują u kogoś, rok również okaże się korzystny. Przed tobą awans, uznanie, nowe możliwości zawodowego rozwoju.

Miłość

Cóż tu więcej pisać... Jaki jest koń każdy widzi, a ty w tym roku będziesz wyglądać olśniewająco. Przed tobą wielkie, miłosne triumfy. Bez kompleksów sięgaj po osoby, które zdawać ci się mogły niedostępne. Twój magnetyzm, charyzma i wewnętrzny żar będą przyciągać do ciebie rzesze wielbicieli. Jeżeli jesteś w stałym związku typu małżeństwo, to twoja druga połówka może tego nerwowo nie wytrzymać.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja