Nareszcie odetchniesz z ulgą. W tym roku twoje sprawy będą się układały same, jakby bez twojego udziału. Niebo będzie ci sprzyjać. Możesz teraz liczyć na pomoc potężnych przyjaciół na wysokich stanowiskach. Ktoś załatwi ci pracę, ktoś pomoże się uporać z nieprzyjemnymi urzędami, ktoś inny sprawi, że zaczniesz się czuć potrzebny i wartościowy. W Roku Konia będziesz mieć dobrą rękę do nowych znajomości i wykorzystywania możliwości innych dla własnej korzyści. Nauczysz się również bardziej dbać o siebie.

Zdrowie

W sprawach zdrowotnych czekają cię głównie kłopoty laryngologiczne. Twoje wrażliwe uszy, zatoki i gardło będą w niedyspozycji. W szczególności musisz uważać w marcu. Nawet mała, zaniedbana infekcja będzie miała opłakane skutki, dlatego postaraj się jej zapobiec.

Praca i finanse

To Twój doskonały czas jeżeli chodzi o karierę zawodową. Dostaniesz możliwość pracy w wybranej przez ciebie firmie. Będzie się to wiązało z polepszeniem się twojej kondycji finansowej. Zapłacisz finansowe zaległości, a nawet uda ci się zaoszczędzić. Jedynym warunkiem jest to, abyś na czas zakończył pewien etap edukacyjny.

Miłość

W uczuciach również będzie się układać po twojej myśli. Osoba, do której nie mogłeś dotrzeć nagle sama zacznie być zainteresowana spotkaniami i zacieśnianiem znajomości. Możesz liczyć, że będzie z tego coś więcej. Miesiące letnie będą dla ciebie bardzo korzystne pod sercowym względem.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja