Małpa

W roku Drewnianego Konia niebo szczodrze cię obdaruje. Przed tobą czas, w którym osiągniesz od dawna planowaną rodzinną stabilizację. Jeżeli marzysz o powiększeniu rodziny nie mogłeś lepiej trafić. Starsze Małpy zostaną dziadkami, a młode rodzicami. W najbliższych miesiącach czeka cię zakup własnej nieruchomości. Bardzo prawdopodobne, że będzie to działka wypoczynkowa. Ponieważ kochasz dobry humor i jesteś niepoprawnym żartownisiem, w roku optymistycznego Konia świetnie się odnajdziesz, a swoją radość podzielisz z innymi.

article cover

Zdrowie

W sprawach zdrowotnych możesz spodziewać się kłopotów z układem pokarmowym. Niestety twoje liczne w tym roku podróże mogą być popsute przez zatrucia pokarmowe i niedyspozycje jelit. Koniecznie pamiętaj o myciu tropikalnych owoców. Jesienią warto wybrać się na profilaktyczne badanie narządów płciowych.

Praca i finanse

Na twoim gruncie zawodowym nareszcie nieco się ożywi, ktoś zaproponuje ci stanowisko, o którym marzyłeś bądź pomoże w znalezieniu pracy w interesującej cię branży. Możesz liczyć na pomocną dłoń w finansach i nawet jeżeli na jakieś przedsięwzięcie zbraknie ci całości gotówki, to ktoś chętnie cię wspomoże.

Miłość

Do twojego małżeństwa lub związku zagości szczęście i spokój. Podejmiesz się długoletnich zobowiązań i nagle okaże się, że jest to dla ciebie całkiem przyjemne. Jeżeli jesteś samotny to już w pierwszych tygodniach Nowego Roku poznasz bardzo atrakcyjną osobę, z którą zaczniesz układać plany na przyszłość.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika