Smok

Żywiołem, który naturalnie wspiera Smoki jest ziemia, dlatego w roku Drewnianego Konia możecie czuć się trochę nieswojo. Zazwyczaj macie olbrzymie pokłady wewnętrznej energii, które teraz mogą zostać nadwyrężone.

article cover

Będziecie mieć wrażenie, że ktoś odbiera wam waszą olbrzymią moc. Nie ma co panikować. Trzeba będzie nieco zacisnąć smoczego pasa i wyczekać na odpowiedniejszy moment do działania. Przed tobą Smoku rok wielkich egzaminów, kończenia studiów, uzyskiwania specjalizacji czy obrony prac dyplomowych.

Nie przejmuj się, pomimo tego, że nie obędzie się to bez przeszkód, uda ci się osiągnąć zamierzone cele.

Zdrowie

Z Twoim zdrowiem poniżej oczekiwań, niestety będziesz się szybko męczył. Pomimo tego, że może nie mieć to żadnej fizycznej przyczyny, to poczujesz, że coś jest z tobą nie tak. Będziesz senny i wiecznie spóźniony. Jeżeli chcesz podnieść swój poziom energii postaraj się skorzystać z dobrodziejstw chińskiej medycyny ze szczególnym uwzględnieniem akupunktury.

Praca i finanse

Niestety z Twoją pracą nie będzie najlepiej. Czekają cię kolejne trudne sytuacje. Ktoś obarczy cię swoimi obowiązkami. Bardzo prawdopodobne, że po odejściu innej osoby Ty dodatkowo przejmiesz jej zajęcia, ale nie znajdzie to odzwierciedlenia w finansach. Będziesz zmuszony napocząć swoje oszczędności lub wycofać się z nietrafionych inwestycji.

Miłość

W sprawach miłości nie będziesz do końca usatysfakcjonowany, chwilami możesz mieć wątpliwości, czy aby na pewno to jest to. Ktoś może igrać z twoimi uczuciami raz udając zaangażowanie, a raz trzymając cię na dystans. To będzie cię wykańczać nerwowo. Z decyzją o małżeństwie wstrzymaj się do przyszłego roku.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika