Świnia

Ciepła i serdeczna Świnia w roku Konia powiększy jeszcze swoje i tak szerokie grono znajomych. Będziesz mieć wokół siebie pomocne ci osoby, które zainspirują cię do rozwoju osobistego. Nagle zaczniesz mieć swoje hobby, któremu bez reszty się poświęcisz. Bardzo prawdopodobne, że zapiszesz się na lekcje tańca czy jogi. Zaczniesz więcej się ruszać, zapragniesz uzyskać idealną figurę i z pewnością ci się to uda. W drugiej połowie roku czeka cię zaskakująca wyprawa w góry, w trakcie której poznasz kogoś kto zawróci ci w głowie nie na żarty.

article cover

Zdrowie

To nie będzie najlepszy kondycyjnie rok. Żywioł drewna, z którym będziesz mieć teraz do czynienia sprawi, że twoja trzustka i wątroba będą w opałach. Koniecznie zastanów się nad ograniczeniem tłustych i mięsnych potraw w twojej diecie. Może warto przejść na wegetarianizm? W drugiej połowie roku kłopoty zdrowotne mogą sprawić ci nerki i układ moczowy.

Praca i finanse

W pracy czeka cię awans, będziesz zmuszona zarządzać innym. Pomimo tego, że obawiasz się odpowiedzialności, świetnie sobie poradzisz na tym stanowisku. Pamiętaj, jednak żeby nie dać się wykorzystać. To, że jesteś miła, nie znaczy, że masz patrzeć przez palce na cudze niedociągnięcia. Z finansami również bez większych kłopotów. Twoje płatności będą regulowane bez przeszkód.

Miłość

W tym roku znajdziesz prawdziwe, uczuciowe spełnienie. Daj się uwieść! Nie zastanawiaj się co będzie później, czy jest to odpowiedni kandydat na życiowego partnera. W tym roku liczy się spontaniczność i eksperymentowanie. Jeżeli będziesz zbyt długo zwlekać, kolega bądź koleżanka z pracy zwinie ci interesujący obiekt sprzed nosa.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika