Przed tobą trudne miesiące. Energia Roku Konia z tobą nie współgra i ciężko ci się będzie odnaleźć. Praca, którą wykonujesz nie sprawia satysfakcji, a o nową posadę na razie nie chce ci się starać. W kręgu najbliższych ci osób niestety będzie pełno niedomówień i możesz mieć wrażenie, że ktoś pragnie ci się wymknąć. Nie martw się na zapas. Swoim uporem i spokojem dobrniesz do celu. Nie panikuj i nie rób gwałtownych ruchów. Poczekaj na rozwój wypadków, a zyskasz na tym więcej niż myślisz.

Zdrowie

Na szczęście, pomimo trudnego roku ze zdrowiem dość stabilnie. Większe dolegliwości powinny omijać cię szerokim łukiem. Jedynie twoja figura może budzić zastrzeżenie. Pod wpływem stresu będziesz jeść więcej niż powinieneś i zaokrągli ci się brzuszek i biodra. Kiedy tylko twoja życiowa sytuacja się uspokoi wrócisz do dawnej wagi bez problemów.

Praca i finanse

W pracy niestety nieprzyjemna atmosfera. Będą męczyć cię lęki dotyczące redukcji etatów. Nie martw się. Twoje stanowisko powinno być bezpieczne. W sprawach finansowych bez rewelacji. Staraj się nie podejmować zbędnego ryzyka i nie daj się skusić na złote góry. Będziesz musiał napocząć swoje oszczędności, ale następne lata ci to wynagrodzą.

Miłość

Po raz kolejny będziesz mieć podejrzenia co wierności twojego partnera bądź partnerki. Może warto przemyśleć, czy ten związek rzeczywiście zawarty był z miłości? Czy presje rodziny, opinii społecznej czy też zwyczajnego wygodnictwa nie przeważyły w tym wypadku? Jeżeli zdecydujesz się na szczerość, to pod koniec roku rozpoczniesz prawdziwą, satysfakcjonującą, nową relację.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja