Horoskop miesięczny
sierpień 2022

Sierpień to dla zodiakalnych Baranów czas, w którym będą bardzo chwiejni emocjonalnie. Ze względu na zmieniającą się ich aurę, muszą uważać przede wszystkim na swoje zdrowie i relacje z innymi.

Uczucia:

Reklama

Baran, pod wpływem Wenus, postawi na poprawę relacji partnerskich i rodzinnych. Postara się nadrobić stracony wcześniej czas na dobrą zabawę w otoczeniu najbliższych. Wpływ Słońca sprawi, że stanie się uległy i ugodowy, jak rzadko kiedy. To pozytywnie wpłynie na jego związek i sprawi, że uczucia odżyją na nowo, a romantyzmu doda mu Mars.

Dla samotnych Baranów będzie to również bardzo dobry czas. Pozytywny wpływ planet sprawi, że będzie dużo szans na spotkanie kogoś, kogo będzie można obdarzyć szczerym uczuciem.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu Baranowi może się udać rozwinąć skrzydła i sprawić, że osiągnie sukces zawodowy, a wszystko za sprawą Merkurego. Wystarczy, że będzie trwał przy swoich przekonaniach i pewnie realizował wyznaczone przez siebie cele zawodowe. Przyciągnie także do siebie osobę, która wesprze go w jego działaniach zawodowych.

Osoby poszukujące pracy, mają szansę na znalezienie ciekawej oferty i otrzymanie nowej posady. Powinny pamiętać o pierwszym wrażeniu, to dzięki niemu, mogą rozpocząć nowy etap w życiu, a Mars pomoże im bardzo dobrze wypaść.

Zdrowie:

Baran musi uważać, aby nie zapomnieć o swoim zdrowiu. Jego organizm będzie mocno osłabiony, przez co może nabawić się infekcji i zapalenia górnych dróg oddechowych. Kiedy tylko Baran gorzej się poczuje, powinien korzystać z inhalacji i często wietrzyć pomieszczenia, w których przebywa. Na pewno sen i świeże powietrze, będą kluczowe w utrzymaniu dobrej formy i uniknięciu zwolnienia chorobowego. Jeśli o siebie nie zadba może być zmuszony brać antybiotyk.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa