Reklama

Bliźnięta 2022-12

Grudzień będzie dosyć ciężkim, ale jednocześnie dobrym miesiącem, dla zodiakalnych Bliźniąt. Szczególnie dobrze będzie się układało Bliźniętom w sferze zawodowej, choć życiowo i uczuciowo również nie będą miały dużo powodów do narzekań.

Uczucia:

Wenus wraz z korzystnym wpływem Merkurego sprawią, że Bliźnięta będą w tym miesiącu wyjątkowo uczuciowe i emocjonalne. Mimo tego, że będą miały na początku miesiąca dużo energii, to natłok spraw codziennych, ale też tych zawodowych sprawi, że w drugiej połowie miesiąca ich aktywność znacznie spadnie, a jedyne o czym będą marzyć to odpoczynek w gronie najbliższych.

Reklama

Samotne Bliźnięta mają bardzo duże szanse na to, że w ramach prezentu świątecznego, otrzymają od losu prawdziwą miłość. Będzie to nieplanowane, spontaniczne, ale szczere i prawdziwe. Bliźnięta powinny jedynie uwierzyć, że jest to możliwe.

Kariera i finanse:

Zawodowo, to będzie ciężki czas dla Bliźniąt. Jeśli ma się coś nie udać, to właśnie w grudniu, to właśnie w tym czasie nastąpi wysyp problemów, przeszkód, niepowodzeń. A wszystko to spadnie na barki Bliźniąt. Jednakże Merkury nie pozwoli im się załamać, z sobie tylko znaną kreatywnością, poradzą sobie z każdym problemem, jaki się pojawi. Chociaż będą bardzo wyeksploatowane pod koniec miesiąca, to fakt docenienia, przez przełożonych, a przede wszystkim odzwierciedlenie materialne, wynagrodzą im cały ich trud. Pieniędzy w tym miesiącu na pewno im nie zabraknie.

Zdrowie:

Niestety, ale Bliźnięta w tym miesiącu nie będą miały w ogóle czasu na pochylanie się nad własnym zdrowie, z dbaniem o siebie też będzie ciężko. Dlatego szczególnie pod koniec miesiąca, mogą zaniemóc na kilka dni, ale odpoczynek i regeneracja pomogą dojść im bardzo szybko dojść do siebie.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy