Horoskop miesięczny
maj 2023

Zodiakalnego Byka, czeka jeden z najlepszych miesięcy w tym roku. Układ planet sprawi, iż będzie mu się powodziło w każdej dziedzinie życia. Bez większego wysiłku może osiągnąć więcej od innych.

Uczucia:

W pierwszej połowie maja Wenus, a potem Mars w Raku sprawią, iż Byk, będzie pełen energii, namiętności i chęci do wyrażania uczuć. W związku będzie czuł się spełniony i po prostu szczęśliwy. Dlatego jego relacja się wzmocni, a więzi z partnerem zostaną zacieśnione. Uniknie poważnych problemów, a wszelkie spory, zostaną rozwiązane bezkonfliktowo. W tym miesiącu Byk będzie wyjątkowo elokwentny, co wpłynie pozytywnie nie tylko na jego relację partnerską, ale także na kontakty ze znajomymi i przyjaciółmi. Jego zachowanie zaowocuje wspólnie spędzonym czasem w większym gronie.

Samotne Byki, głównie za sprawą Słońca, otworzą się na nowe relacje i nowe doświadczenia. W tym miesiącu mają szansę na romans, który może przerodzić się w coś więcej, o ile zachowają szeroką perspektywę.

Kariera i finanse:

Saturn i Neptun wpłyną bardzo dobrze na interesy Byka. Byk będzie miał okazję rozwinąć swoje skrzydła, dokładnie i bez problemu dotrze do swoich odbiorców, którzy chętnie zgodzą się na jego pomysły. Dlatego w życiu Byka, może się otworzyć nowy rozdział, a on ma szansę bardzo się rozwinąć zawodowo. Natomiast Byk powinien pamiętać, aby słuchać przede wszystkim siebie i własnej intuicji, a nie doradców z zewnątrz. Dzięki temu odniesie sukces.

Zdrowie:

Choć Byki w maju nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie, to nie znaczy to, że nie będzie im nic dolegać. Powinny uważać na problemy żołądkowe, może ich czekać kilka dni rozstroju żołądka, dlatego powinny bardzo uważać, na to co jedzą.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa