Horoskop miesięczny
luty 2023

Luty będzie dobrym miesiącem dla zodiakalnego Koziorożca. Niemniej jednak, powinien on liczyć się z pewnymi problemami i utrudnieniami, z którymi jest w stanie sobie poradzić, jeśli tylko stawi temu czoła i nie podda się. To będzie szczególnie dobry miesiąc pod względem finansów.

Uczucia:

Reklama

Koziorożec w lutym dosyć mocno zadba o swój związek. Poczuje taką wewnętrzną potrzebę, aby sprawiać partnerowi dużo przyjemności, a także okazywać mu dużo uczuć. Na pewno stanie się tak, za sprawą Słońca i Wenus, które to dadzą Koziorożcowi dużo romantycznej energii i popchną go w objęcia miłości. Dodatkowo Merkury w kwadraturze do Urana sprawi, że Koziorożec do sprawy związku podejdzie dużo bardziej poważnie i zechce rozważyć pewne istotne kwestie, które mogą mieć wpływ na przyszłość tego związku. Nie będą to łatwe rozmowy i może okazać się, że jest kilka rzeczy do przepracowania, ale będą one owocne.

Samotne Koziorożce mają szansę spotkać na swojej drodze kogoś, kto okaże się dla nich bardzo ważny. Jest mało prawdopodobne aby znajomość ta przerodziła się w głęboką miłość, ale będzie to ktoś, kto mocno wpłynie na całe życie Koziorożca.

Kariera i Finanse:

Luty to pasmo sukcesów zawodowych dla Koziorożca, głównie za sprawą Słońca, a także trygonu Słońca do Jowisza, które dadzą mu bardzo dużo energii i siły do działania. Dodatkowo otworzą mu również umysł, a dzięki temu wykaże się on olbrzymią kreatywnością, która zostanie dostrzeżona i doceniona. Pomysły Koziorożca Będą świeże i innowacyjne, a podejście do rozwiązywania problemów nietuzinkowy. Dlatego Koziorożec może pozwolić sobie na to, aby podjąć temat podwyżki lub awansu i będzie miał realne podstawy do tego, aby otrzymać dokładnie to, czego chce. Szczęście będzie mu dopisywać przez większość miesiąca, a wszystko za co się weźmie wyjdzie mu prawie od ręki. Pomysłami będzie sypał z rękawa, a rozwiązania będą praktycznie nasuwały się same.

Zdrowie:

Koziorożec w lutym nie powinien narzekać na zdrowie. Jego odporność będzie dobra, co przełoży się na pozytywny stan fizyczny, a także dobre samopoczucie. To, co będzie potrzebne Koziorożcowi w lutym, to na pewno większa ilość czasu spędzanego na na świeżym powietrzu, dużo owoców i warzyw.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa