Horoskop miesięczny
maj 2023

Dla zodiakalnej Panny maj będzie trudnym miesiącem. Przed nią dużo walki i mierzenia się z problemami. Panna może zajść wysoko, ale powinna pamiętać, że im wyższa wysokość, tym boleśniejszy upadek, nie może czuć się zbyt pewnie.

Uczucia:

Wpływ Wenus sprawi, iż Panna stanie się mocno melancholijna i wróci do tego co już było. Z tego powodu może być trochę nieobecna w związku. Dlatego, przede wszystkim powinna skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz. Tym bardziej, że wpływ Słońca i Marsa spowoduje, że energii nie będzie jej brakować. Dlatego ten miesiąc powinna wykorzystać na radosne chwile spędzone z partnerem, a nie na wracanie do tego co było.

Samotne Panny będą miały okazję wejść w związek, z kimś kogo już znały wcześniej. Jednak powinny dobrze się zastanowić, czy chcą kolejny raz wchodzić do tej samej rzeki. Czasem lepiej odciąć się od przeszłości, niż do niej wracać.

Kariera i finanse:

Panna powinna uważać w swojej pracy. Jeśli będzie rozważnie postępować, to w tym miesiącu ma szansę na awans lub podwyżkę. Jednakże powinna być bardzo czujna, gdyż ktoś może chcieć ją wykorzystać. Wpływ Merkurego i Neptuna pomogą jej zrealizować w tym miesiącu małe marzenie. Z tego powodu Panna nie powinna oszczędzać, a wręcz przeciwnie może pozwolić sobie na szaleństwo, co z czasem okaże się strzałem w dziesiątkę. Panna będzie miała także potrzebę pomocy innym w związku z tym powinna poszukać działalności charytatywnej, w której będzie mogła się realizować.

Zdrowie:

Panna w maju praktycznie zapomni o swoim zdrowiu, ale na szczęście nie będzie na nie narzekać, za to będzie miała czas, aby skupić się na innych sferach swojego życia. Powinna tylko pamiętać, o regularnych posiłkach i wprowadzeniu większej ilości ruchu do swojego życia.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa