Horoskop miesięczny
marzec 2023

Marzec będzie dla Ryb dość dobrym i spokojnym miesiącem, choć również przytłaczającym. Duża ilość pracy, mało czasu na rozrywkę, a nawet sen, dadzą o sobie znać. Dużo lepiej będzie się wiodło Rybom w uczuciach, gdzie znajdą wsparcie i ukojenie.

Uczucia:

Reklama

Ryby za sprawą kojącego wpływu Wenus, będą wyciszone, a w ich sercu będzie dużo uczuć. Dzięki temu ich relacja będzie pełna ciepła, romantyczna, a oni wykażą się dużą empatią. Choć nie będą mieli dla siebie zbyt dużo czasu, to znajdą go na podejmowanie poważnych życiowych decyzji. Z ust Ryb mogą paść poważne deklaracje, co do ich wspólnej przyszłości. Głównie z tego powodu, że poczują się one bezpiecznie w tej relacji i będą chciały w ten sposób podkreślić swoje zaangażowanie.

Samotne Ryby, głównie za sprawą Słońca, które doda im energii, mogą znaleźć bratnią duszę, która to bardzo dużo wniesie do ich życia. I choć nie będzie to ich druga połowa, to może stać się bardzo ważną osobą w ich życiu na długie lata.

Kariera i finanse:

Wenus i Merkury sprawią, iż Rybom będzie się dobrze wiodło w pracy. Mają nawet szansę w tym miesiącu zostać docenione i otrzymać awans lub podwyżkę. Ten miesiąc może być dla nich przełomowy w ich karierze. Jednakże coś, za coś. Ryby będą miały bardzo dużo pracy, która nie będzie lekka i przyjemna. Będą to ważne zadania, nie tylko dla nich, ale też dla innych, z którymi współpracują. Do tego Ryby poczują presję otoczenia, ponieważ od tego w jaki sposób je wykonają, zależeć będzie sukces zespołu. Ryby nie radzą sobie dobrze z tak dużą odpowiedzialnością. Zrobią to, co będą musiały, ale kosztować je to będzie dużo wysiłku i zdrowia.

Zdrowie:

Ryby powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na problemy żołądkowe, spowodowane głównie przez stres. Do tego dojdzie chroniczne zmęczenie, a i różnego rodzaju infekcje mogą się również pojawić.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa