Horoskop miesięczny
październik 2021

Dla zodiakalnych Skorpionów październik będzie dobrym miesiącem, szczególnie w pracy, choć powinien popracować nad sobą i swoim podejściem do innych.

Uczucia:

Reklama

Skorpion, pod wpływem Plutona, będzie zdecydowany, ale chłodny w uczuciach. Nie będzie najlepszym kompanem i partnerem. W jego związku powieje zimnem i obojętnością, dlatego najlepiej dla niego będzie, jeśli zajmie się sobą. Powinien zrobić coś dla siebie. Szczęśliwszy będzie lepszym partnerem w związku. Ta chwila dla siebie bardzo dobrze mu zrobi i sprawi, że stanie się bardziej otwarty i pewny siebie.

Samotne Skorpiony nie będą w nastroju do romansów, a wolny czas będą wolały spędzić na oglądaniu filmów i czytaniu książek.

Kariera i finanse:

Październik pod względem pracy będzie dla Skorpiona bardzo dobrym miesiącem. Dzięki wpływowi Plutona pójdzie do przodu jak taran i uda mu się pokonać wszelkie trudności i przeciwności losu. Nie będzie takich problemów, których nie uda mu się rozwiązać i takich sytuacji, które będą dla niego zbyt trudne do przejścia. Nie zabraknie mu sił, ale też pieniędzy. Skorpiony będą bardzo zadowolone ze swojej sytuacji finansowej, szczególnie za sprawą Słońca w Wadze. Po 23 października pieniędzy zacznie sukcesywnie przybywać, a przełoży się to również na samozadowolenie.

Zdrowie:

Skorpiony nie powinny się martwić o swoje zdrowie, gdyż będą w dobrej formie i kondycji. Co prawda Wenus może kusić niezdrowymi przekąskami, ale przy racjonalnych ilościach, nie będzie to miało wpływu na ogólny stan zdrowia.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa