Reklama

Reklama

Skorpion 2021-08

Dla zodiakalnych Skorpionów sierpień będzie bardzo udanym miesiącem, podczas którego może odnieść sukces zawodowy.

Uczucia:

W życiu rodzinnym Skorpiona będzie panował spokój i harmonia. Wenus ze Słońcem dodadzą mu pozytywnej energii. Skorpion będzie miał wiele ciekawych przemyśleń, którymi podzieli się z partnerem. To dobry czas na podjęcie ważnych decyzji, także dotyczących finansów. Wraz z partnerem może się w tym czasie zdecydować na duży zakup, który był planowany już od dawna. Dodatkowo Jowisz i Mars doda namiętności w jego relacji, dzięki czemu relacja Skorpiona rozkwitnie.

Reklama

Samotne Skorpiony teoretycznie mogą poznać nową osobę, ale układ Marsa i Merkurego będzie ich bardziej skłaniał, do zajęcia się inwestowaniem, niż flirtowaniem.

Kariera i finanse:

To jest wręcz idealny czas dla Skorpiona na duże i poważne inwestycje. Skorpion nie powinien mieć obaw, wręcz przeciwnie powinien podejmować śmiałe decyzje i być pewnym swego. To mu się bardzo opłaci. Jeśli dodatkowo Skorpion chce powiększyć swój kapitał to powinien się zdecydować na taki krok między 6 a 10 sierpnia, kiedy to Wenus będzie w trygonie do Jowisza. Skorpion może w tym czasie sporo zarobić. W pracy Skorpiona będzie panował spokój, dlatego będzie mógł się zająć swoimi finansami. W pracy Skorpion będzie mógł uporządkować zaległe sprawy.

Zdrowie:

Zdecydowanie jest to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. Skorpion powinien ograniczyć ilość spożywanego cukru i alkoholu. Za bardzo obciążą swój żołądek, przez co może odczuwać silne bóle i skurcze. Dlatego im szybciej zacznie się zdrowiej odżywiać, tym lepiej dla niego.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje