Skorpion 2021-10

Dla zodiakalnych Skorpionów październik będzie dobrym miesiącem, szczególnie w pracy, choć powinien popracować nad sobą i swoim podejściem do innych.

Uczucia:

Skorpion, pod wpływem Plutona, będzie zdecydowany, ale chłodny w uczuciach. Nie będzie najlepszym kompanem i partnerem. W jego związku powieje zimnem i obojętnością, dlatego najlepiej dla niego będzie, jeśli zajmie się sobą. Powinien zrobić coś dla siebie. Szczęśliwszy będzie lepszym partnerem w związku. Ta chwila dla siebie bardzo dobrze mu zrobi i sprawi, że stanie się bardziej otwarty i pewny siebie.

Samotne Skorpiony nie będą w nastroju do romansów, a wolny czas będą wolały spędzić na oglądaniu filmów i czytaniu książek.

Kariera i finanse:

Październik pod względem pracy będzie dla Skorpiona bardzo dobrym miesiącem. Dzięki wpływowi Plutona pójdzie do przodu jak taran i uda mu się pokonać wszelkie trudności i przeciwności losu. Nie będzie takich problemów, których nie uda mu się rozwiązać i takich sytuacji, które będą dla niego zbyt trudne do przejścia. Nie zabraknie mu sił, ale też pieniędzy. Skorpiony będą bardzo zadowolone ze swojej sytuacji finansowej, szczególnie za sprawą Słońca w Wadze. Po 23 października pieniędzy zacznie sukcesywnie przybywać, a przełoży się to również na samozadowolenie.

Zdrowie:

Skorpiony nie powinny się martwić o swoje zdrowie, gdyż będą w dobrej formie i kondycji. Co prawda Wenus może kusić niezdrowymi przekąskami, ale przy racjonalnych ilościach, nie będzie to miało wpływu na ogólny stan zdrowia.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas