Horoskop miesięczny
maj 2023

Dla zodiakalnego Strzelca maj będzie bardzo udanym miesiącem, podczas którego będzie mógł wiele osiągnąć. Ważne jest to, aby dobrze wykorzystał czas wolny na regenerację, bo to bardzo pozytywnie zaprocentuje.

Uczucia:

Słońce i Merkury sprawią, że związek Strzelca ożyje na nowo. Czeka go namiętny czas, pełen wzniesień, choć nie uniknie kilku, małych upadków. Jednakże szczęście przepełni całe jego ciało, a partnera obdarzy dużym uczuciem. Czeka go wiele czasu spędzonego w sypialni. Pojawią się także okazje do błogiego odpoczynku i leniuchowania tylko we dwoje. Na pewno nie będzie to stracony czas, a wręcz przeciwnie, Strzelec bardzo zbliży się do swojego partnera. Możliwe nawet, że zdecyduje się na poważny krok.

Samotne Strzelce w tym miesiącu zdecydowanie mają szanse na miłość. Wenus sprawi, iż będą bardzo romantyczne.

Kariera i finanse:

Strzelec w tym miesiącu będzie miał dużo obowiązków na głowie. Mimo, że nie będzie miał wolnego czasu, większość spraw uda mu się rozwiązać i załatwić po jego myśli. Neptun i Merkury sprawią, iż Strzelec w tym miesiącu stanie się mistrzem negocjacji. Ta umiejętność przyda mu się kilka razy i załatwi on, dzięki temu, więcej niż początkowo sobie założy. Będzie to korzystny czas, żeby zawalczyć również o awans.

U Strzelca pojawi się także okazja do większego zakupu, choć okazja będzie kusząca, to nie będzie to najlepszy pomysł. Strzelec powinien zostawić dodatkowe fundusze na inne cele, których z czasem nie zabraknie.

Zdrowie:

Strzelec powinien zrezygnować z ciężkostrawnych potraw, na rzecz ryb i warzyw. Ponadto, powinien wprowadzić więcej zielonych warzyw do swojego jadłospisu, aby poprawić perystaltykę jelit i pracę żołądka. To mu bardzo pomoże w codziennym funkcjonowaniu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa