Reklama

Reklama

Strzelec 2021-08

Dla zodiakalnego Strzelca sierpień będzie bardzo udanym miesiącem, podczas którego będzie miał wiele okazji do wypoczynku.

Uczucia:

W relacji Strzelca zapanuje spokój, głównie dzięki wpływowi Wenus. Dzięki czemu, Strzelec dojdzie do wniosku, że to dobry czas powiększenie rodziny. Zaczną się nie tylko rozmowy z partnerem na ten temat, ale też poczynią pierwsze próby. Dzięki temu, energia między nimi będzie bardzo dobra, a Skorpiona i jego partnera czeka wiele szczęścia i radości. To będzie bardzo dobry czas dla jego związku.

Samotne Strzelce nie mają szansy na poznanie nikogo ciekawego. Ze względu na wpływ Merkurego, będą myślały o poważnym związku, a nie przelotnej relacji. Nawet jeśli Strzelec kogoś pozna powinien uważać, aby nie ulokować źle swoich uczuć.

Reklama

Kariera i finanse:

Strzelca czeka powodzenie w pracy. Przede wszystkim, nie wydarzy nic trudnego, dlatego praca będzie miejscem relaksu. Za sprawą Merkurego, Strzelec będzie mógł dopiąć ważny projekt. Wenus i Jowisz sprawią, że na jego drodze, pojawią się okazje do zarobienia pieniędzy i pomnożenia budżetu. Strzelec, mimo iż będzie zajęty rodzinny sprawami, powinien jednak być uważny, aby nie przegapić ciekawej opcji. Nadwyżki finansowe Strzelec zdecydowanie powinien wykorzystać na wyjazd wakacyjny. Będzie on miał także okazję do poznania nowego partnera biznesowego.

Zdrowie:

Strzelec powinien uważać przede wszystkim na to, aby mieć czas na sen. Mimo tego, że w tym miesiącu nie będzie miał dużo stresu to emocje mogą nie dać mu spokojnie spać. Dlatego każdą wolną chwilę powinien poświęcić na wypoczynek. Świeże powietrze i przebywanie na słońcu, to jest to, czego potrzebuje organizm Strzelca.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje