Horoskop miesięczny
luty 2023

Luty będzie dosyć trudnym miesiącem dla zodiakalnych Wag. Niemniej jednak, powinny uważać na to, aby nie dać się nikomu sprowokować. Spokój i ostrożność to jest to, na co powinny w tym miesiącu zwrócić szczególną uwagę. Rozwiązania siłowe nie są dobre i Wagi mogą się o tym właśnie w tym miesiącu przekonać.

Uczucia:

Reklama

Mars i Uran sprawią, że Wagi będą mocno nerwowe i nie będą mogły znaleźć sobie miejsca. Z drugiej strony będą myślały o tym co nowe i nieznane. Mogą same prowokować kłótnie z partnerem, a jeśli coś nie będzie tak jak tego chcą, mogą nawet rozważać rozstanie. Dlatego czeka je dość ciężki miesiąc, będą się męczyć same ze sobą. Na szczęście za sprawą Wenus trochę się wyciszą, a druga połowa miesiąca powinna być już spokojniejsza.

Samotne Wagi będą miały okazje poznać więcej niż jedną nową osobę, za co odpowiadać będzie koniunkcja Wenus i Słońca. Zdecydowanie w tym miesiącu mogą liczyć na romans, a może nawet na coś więcej. Jednak muszą uważać, aby nie uzależniać swojego nastroju od osób nowo poznanych.

Kariera i finanse:

Luty będzie bardzo korzystnym czasem na przeforsowanie swoich pomysłów. Mars będzie zachęcał do podejmowania nowych działań, a Słonce sprawi, iż Waga uwierzy we własne siły i możliwości. Dlatego jeśli tylko Waga przekona samą siebie, luty może być miesiącem, kiedy Waga rozpocznie nowy rozdział w swojej karierze. Nie powinna jednak na razie liczyć na profity finansowe, na to jeszcze przyjdzie czas.

Zdrowie:

Mimo rozterek wewnętrznych fizycznie Waga nie będzie narzekała na swoje zdrowie. To dobry czas, aby zadbać o swoją kondycję i pomyśleć o diecie przed wiosną. Zmiana nawyków żywieniowych pozytywnie wpłynie na samopoczucie Wagi, dlatego nie powinna odkładać tej decyzji na później. Więcej ruchu, także jest wskazane.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa