Reklama

Waga 2022-12

Grudzień będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych Wag. To czas, który poświęci najbliższym. Najważniejsza będzie dla nich rodzina i spokój.

Uczucia:

W grudniu Waga poczuje się w swoim związku dokładnie tak, jak powinna szczęśliwa i spełniona. Głównie za sprawą Wenus, która sprawi, że Waga poczuje przypływ uczuć do partnera, a może nawet ponownie się w nim zakocha. To będzie magiczny miesiąc dla związku Wago. Będzie romantycznie, obydwoje będą chcieli spełniać jak najwięcej czasu razem. Może nawet uda im się wyjechać na krótki urlop, z dala od innych osób i miejskiego zgiełku.

Reklama

Samotnym Wagom serce zabije mocniej, po spotkaniu z kimś wyjątkowym. Będzie to jak strzał Amora i miłość od pierwszego wejrzenia w jednym. W tym wypadku warto korzystać z tego co przynosi im los, a może się to okazać miłością życia. W tym wypadku samotne Wagi powinny zaryzykować.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu Waga nie będzie miała zbyt wiele obowiązków, a wręcz przeciwnie, w pracy będzie dominował spokój i stagnacja. Z jednej strony odpocznie, będzie miała nawet możliwość wzięcia krótkiego urlopu. Z drugiej powinna dobrze wykorzystać ten czas na opracowanie strategii rozwoju i podjęcia konkretnych działań, aby uprzedzić innych i wyjść na prowadzenie. Finansowo Waga nie powinna narzekać, pieniędzy jej nie zabraknie. Będzie mogła pozwolić sobie na przeznaczenie większej sumy na własne przyjemności.

Zdrowie:

Waga w tym miesiącu będzie się cieszyła dobrym zdrowiem. A jeśli uda jej się wyjechać na krótki urlop, znacznie poprawi się jej kondycja fizyczna i psychiczna.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy