Reklama

Baran 21 marca - 20 kwietnia

Karta MOC

Moc jest kartą, która symbolizuje szeroko pojęta odwagę. Wszystkie zdarzenia w życiu przechodzące przez pryzmat tej karty wymagają od nas planowania, decyzji i silnej życiowej postawy. Tutaj przyda się kręgosłup moralny i działania według wcześniej założonego planu. Mówi ona o dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. O realizacji wcześniej zamierzonych celów, które mogą nastręczać nieco trudności, ale my jesteśmy w stanie je pokonać. Osoby spod znaku tej karty są świadome swojej wartości.

Reklama

Miłość

Osoby, które są już w związkach, będą musiały zmierzyć się z małym kryzysem. Będzie on wynikał w wcześniejszych działań, gdzie zamiast rozmów zamiatało się wszystko pod dywan. Teraz trudniejsze sprawy ujrzą światło dzienne. Trzeba będzie sobie z nimi poradzić. Nie jest wskazane jednak używanie argumentu siły a jedynie perswazji. To zadecyduje o szczęściu was obojga. Osoby samotne mogą spotkać w tym roku kogoś, kogo wcześniej sobie wymarzyły. Nie będzie to jednak żaden przypadek, a regularne poszukiwania. Wszystkie chwyty są dozwolone. Czy zapiszecie się na portal randkowy, czy będziecie częściej wychodzić ze znajomymi, to już zależy od was. Grunt, że wasza konsekwencja przyniesie oczekiwane rezultaty.

Praca

Jeżeli masz trudności w znalezieniu pracy, w tym roku musisz uzbroić się w cierpliwość. Na początku będziesz trafiał w miejsca, gdzie albo ty nie przypadniesz do gustu, albo sam zrezygnujesz z ofert nie spełniających twoich oczekiwań. Nie przejmuj się jednak, bo uporem i konsekwencją dojdziesz do celu. Tym bardziej, że sprzyjać ci będzie samodzielne działanie. Nie licz na wsparcie i pracę z polecenia. Osoby pracujące, będą miały ochotę na zmianę pracy. jest to dobry pomysł o ile nie weźmiecie się za działanie bez uprzedniego przemyślenia sprawy.  Zrób plan swoich oczekiwań i nie schodź poniżej tego planu. Jesteś w stanie znaleźć zajęcie, które będzie ci odpowiadało w stu procentach.

Zdrowie

Zdrowie powinno ci w tym roku naprawdę dopisywać. Nawet drobne dolegliwości z lat poprzednich zostaną doleczone. Grunt, żebyś żył spokojnie i po prostu się nie denerwował. Większość chorób bierze się u ciebie nie ze słabego organizmu, ale ze zbytnio przeżywanego stresu. W ramach dbania o siebie zapisz się na siłownię, na basen. Wzmocnisz nie tylko swoją kondycje ale także psychikę. A to bardzo w tym roku dla ciebie ważne. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | Milan Baranyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama