Reklama

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Świat

To karta, która daje bardzo dużo możliwości. Mówi o zakończeniu pewnych spraw, ale i o bardzo pozytywnych początkach.  Karta ta spełnia marzenia. Mówi o radości i zadowoleniu. Pokazuje nowe możliwości. Jeżeli przy tej karcie nadchodzą zmiany, to są one zawsze pozytywne.  Czekają przy tej karcie liczne podróże i wyjazdy. Osoby z pod znaku tej karty są otwarte na ludzi i świat. Miłość

Wszystkie sprawy uczuciowe znajdą w tym roku swoje pozytywne rozwiązanie. Być może partner, który porzucił cię w bardzo nieładny sposób już nie wróci, ale ty wręcz będziesz chciał mu wysłać kosz z kwiatami w podziękowaniu za to, że już nie musisz męczyć się z jego osobą.  Teraz jesteś otwarty na nowe i to nowe do ciebie przyjdzie. Osoby samotne czekają naprawdę szczęśliwe związki. Może was dzielić drobna odległość, ale to kwestia do przezwyciężenia. Nie siedź jednak w domu, tylko postaraj się wyjść do ludzi. Tylko w ten sposób uda ci się naprawdę ruszyć z miejsca.  A miłość jak już rozkwitnie, to będziesz czuł się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. W stałych związkach szykują się zmiany. A to pomyślicie nad udoskonaleniem swojej przestrzeni, a to postaracie się coś zmienić na lepsze wszelkie przeprowadzki są dla was stworzone. Party starające się o dziecko będą mogły wreszcie wykrzyczeć swoją radość całemu światu.

Reklama

Praca

Jeżeli masz ochotę na zmiany, ten rok da ci do tego wiele możliwości. Propozycje będą sypać się jak z rękawa. Jeżeli obecne miejsce pracy nieco cię uwiera, jeżeli nie możesz dogadać się z przełożonym bądź współpracownikami zaryzykuj i odejdź. Bardzo szybko znajdziesz nową pracę z której będziesz zadowolony.  Jeżeli prowadzisz własną firmę, twoje zyski powinny wzrosnąć. Będziesz miał dużo pomysłów na zmianę, a stare kłopoty odejdą w zapomnienie.  Poradzisz sobie w każdym zakresie. Możesz tez liczyć na sprzyjających ludzi i bardzo pozytywne okoliczności. Ciesz się rozwojem i inwestuj, jeżeli poczujesz taką potrzebę. Osoby szukające pracy powinny trafić w miejsce, które będzie ich w stu procentach zadowalało.

Zdrowie

Jeżeli masz ochotę na podbój wszechświata, to starczy ci na to i sił i zdrowia. Będziesz po prostu nie do zdarcia.  Drobne kłopoty zdrowotne odejdą w dal. Pamiętaj jednak o chwilach odpoczynku. Najlepiej z daleka od miejsca gdzie mieszkasz  gdzie pracujesz. To naładuje cię bardzo pozytywna energią. Jeżeli borykasz się z problemami zdrowotnymi ciężkiej wagi, to w tym roku mogą znaleźć się dla ciebie pozytywne rozwiązania. Nowatorska terapia bądź dopiero wprowadzone leki mogą po prostu dokonać prawdziwych cudów.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy