Reklama

Reklama

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Sprawiedliwość

To jest karta, która oddaje cezarowi co cesarskie a bogu co boskie. Mówi o pozytywnym rozsądzaniu nawet najtrudniejszych sporów. Daje poczucie bezpieczeństwa ale tylko wtedy, jeżeli działamy zgodnie z literą prawa. Przy niej dążymy do równowagi, tolerancji i spokoju. Z łatwością przychodzą nam kroki prawne. Możemy zwyciężać  w sądach i urzędach. Daje nam ona mądrość podpisywania dobrych dla nas umów. Osoby spod znaku tej gwiazdy są zazwyczaj spokojne i zrównoważone. Kierują się w życiu zasadami. Może czasem nazbyt ostro traktują pomyłki innych ale działają tak, jak podpowiada im sumienie.

Reklama

Praca

Podchodzić będziesz w tym roku do wszystkich i wszystkiego z naprawdę szczerą intencją. Nauczysz się jednak tego, że jeżeli sam czegoś nie dopilnujesz, może to nie zostać wykonane w takim stopniu jakiego być oczekiwał. Jeżeli liczysz na polepszenie swojej sytuacji, nie siedź założonymi rękoma. Masz spore kwalifikacje, ale mogą one nie być dostatecznie doceniane. Już czas, żebyś pokazał na co cię stać. Pieniądze, które zarobisz, bardzo korzystnie zainwestujesz. Nie będą ci one przepływać przez palce i stanowczo będziesz w stanie wiele zaoszczędzić. Nie bój się podpisywania umów. Wszystko co jest formalne i na papierze, będzie twoim sprzymierzeńcem. Oczywiście nie ominiesz też spraw związanych z wolontariatem i pomaganiem innym osobom. Jeżeli prowadzisz własną działalność, możesz zyskać bardzo dobrych kontrahentów. Jeżeli dopiero zamierzasz przejść na swoje, jest to dla ciebie bardzo sprzyjający czas. Możesz uzyskać dotacje i pieniądze z urzędów, które w innym czasie mogłyby wymknąć ci się z rąk.

Miłość                                                            

Nie zastanawiaj się, czy twój partner cię kocha. Twoja niepewność wynika z wcześniejszego braku równowagi. W tym roku wiele między wami zmieni się na lepsze. wreszcie padną formalne deklaracje a może nawet zaczniecie budować wspólny dom. Wszelkie kredyty, działalności urzędowe i finansowe będziecie już działać razem. To da ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju w związku. Słowa partnera o miłości zaczną się pokrywać ze wspólnym działaniem. Osoby bez pary mogą zakochać się szczęśliwie. Będzie to człowiek bardzo wrażliwy i pracujący w miejscach, które kojarzą się z większymi instytucjami. Jednak to ty będziesz musiał wykazać inicjatywę, bo ta osoba może być nieco wycofana i nieśmiała. Los uśmiechnie się do ciebie szeroko i będziesz bardzo zadowolony. W przyjaźniach również nastąpi zmiana. Pewne osoby okażą się niegodne twojego zaufania. Ale w ich miejsce przyjdą zupełnie nowe.

Zdrowie

Możesz czuć się nieco osłabiony. Rozkojarzenie będzie brało się z wielkiej ilości spraw do załatwienia. We wszystkim zachowasz umiar i rozsądek, nie musisz obawiać się więc przemęczenia czy dolegliwości związanych ze stresem. Będziesz potrafił na spokojnie podejść do życia i to stanowczo zaprocentuje. Zadbasz o swój organizm, a twój organizm zadba o ciebie.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | koziorożec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje