Reklama

Reklama

Rak 23 czerwca - 22 lipca

Umiarkowanie

To karta, która mówi o spokoju i unormowaniu najważniejszych spraw. Nadchodzi dla ciebie okres spokoju i stabilizowania wszelkich sytuacji problematycznych. Nie możesz liczyć przy tej karcie na wielkie zyski ale i strat nie będzie dużo. Królował u ciebie będzie zdrowy rozsądek i powolne dochodzenie do celu. Zwiastuje ona powodzenie we wszelkich przedsięwzięciach pod warunkiem że zachowa się dużą dozę zdrowego rozsądku. Osoby spod znaku tej karty są wstrzemięźliwe i poważnie traktujące swoje obowiązki.

Reklama

Miłość

Musisz koniecznie nauczyć się zachowywać równowagę. To, że czegoś pragniesz nie oznacza, że jest to dla ciebie dobre. Postaraj się działać tak na polu miłości, żeby nikogo nie krzywdzić. Szczególnie, jeżeli spodoba ci się osoba, która nie jest osoba samotną, albo ty sam jesteś w spokojnym acz nudnym związku, zastanów się dwa razy, czy twoje starania nie popsują harmonii nie tylko twojej ale tez i innej rodziny. Ten rok będzie skutecznie łączył ze sobą przeciwieństwa. Jeżeli do tej pory byliście ze swoim partnerem jak ogień i woda, teraz łatwiej będzie wam się porozumieć. Wspólne działania bardzo was do siebie zbliża. Osoby samotne mogą liczyć na związek. Nie będzie to jednak miłość od pierwszego wejrzenia, tylko raczej powolny rozwój przyjaźni. Przy waszym boku pojawi się ktoś, na kogo będzie można zawsze liczyć.

Praca

Od czasu do czasu będziesz musiał dokonać analizy swojego postępowania. Jeżeli wszystko idzie w dobrym kierunku i nie zboczyło za bardzo od swoich pierwotnych założeń, możesz działać dalej. Zaufaj ludziom, którzy do tej pory cię nie zawiedli i raczej stawiaj na tych, których znasz niż na osoby nowe. Mogą one wydawać się genialne a potem i tak nie spełnić twoich oczekiwań. Spotkasz się z duża dozą życzliwości od współpracowników. Także szefostwo zacznie patrzeć na ciebie bardziej przychylnym wzrokiem. Postaraj się nie zawieść niczyjego zaufania. Działaj wolniej, ale za to skuteczniej. Wielkie plany wcielaj w życie krok po kroku, a nic cię nie przerośnie. Może uda ci się nawet znaleźć dodatkową pracę? To da niewielki ale jakże oczekiwany dochód na twoim koncie.

Zdrowie

Będziesz mógł pozwolić sobie na odpoczynek i chwile "nicnierobienia". To bardzo ważne, bo w tym roku możesz tracić nieco więcej energii niż zwykle. Ważne, żeby szybko nauczyć się regenerować siły. Nie dla ciebie wspinaczki po górach i wielkie wyzwania. Oczywiście jeżeli wpadniesz na taki genialny pomysł. Postaraj się raczej podchodzić do siebie i swojego zdrowia z duża dozą realizmu. Większe kłopoty zdrowotne nie powinny cię w tym roku dotknąć.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | rak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy