Reklama

Reklama

Strzelec 23 listopada - 21 grudnia

Słońce

To bardzo pozytywna karta. Pod patronatem tej karty możemy czuć się chronieni. Jesteśmy w dobrym okresie swojego życia, kiedy wszystko nam się udaje i nawet nie trzeba bardzo się starać, żeby coś osiągnąć. Daje nam ona zdrowie, pozytywne możliwości, spełnienie drobnych zachcianek i umiejętność cieszenia się z rzeczy małych. To również karta wypoczynku i chwil tylko dla siebie. Osoby spod znaku tej gwiazdy są ciepłe i towarzyskie. Owszem, czasem wymagają czyjegoś wsparcia, ale tylko czasem.

Reklama

Praca

W tym roku będzie ci się opłacało być przewidującym. Twórz więc plany i zapisuj rozwiązania. Szukaj też ludzi, którzy będą mogli pomóc ci w większych projektach. Jesteś pod ochronną mocą Słońca co oznacza, że wszelkie zamierzenia mogą zostać spełnione. Podejmiesz dużo ważnych decyzji, które wpłyną nie tylko na twoją karierę, ale również ludzi obok ciebie. Najwięcej będzie się działo przy tobie w miesiącach letnich. Wykorzystaj wtedy liczne szanse, które będą się nadarzały. Chcąc zmienić pracę szukaj nie tylko po ogłoszeniach ale przede wszystkim poprzez wysoko postawionych znajomych. Ktoś naprawdę będzie chciał ci pomóc i zrobi to skutecznie. Jeżeli masz własną firmę, możesz liczyć zwielokrotnione zyski. Co prawda przepuścisz pieniądze na uciechy, wprost jak dzieciak, ale nie będziesz tego żałował. Czas bardzo ci sprzyja w finansach. Postaraj się wszystkiego nie stracić, tylko co nieco zainwestować.

Miłość

Jeżeli jesteś w związku, będziesz miał okazję nieco zamienić się rolami. Już nie ty będziesz osobą, która wiecznie dba o partnera, nie licząc się z własnymi potrzebami. Zaczniesz wymagać i te wymagania będą spełnione. Poczujesz się pod czyjąś mocna i poważną opieką. Jednak osoby samotne powinny unikać tych wszystkich, którzy za wiele od nich wymagają. Możesz dawać z siebie wszystko a nie dostać nic. Nie marz jednak o rycerzu na białym koniu bo taki do ciebie nie przybędzie. Patrz realnie na świat a wtedy spotkasz kogoś dla siebie właściwego. Nie bój się odrzucenia. Jesteś w tym roku postrzegana jako osoba bardzo atrakcyjna. Naucz się tylko dobrze wybierać. Osoby w związkach zaczną snuć wspólne plany. Pomyślicie o budowie własnego domu bądź o powiększeniu rodziny. Uważaj jednak, żeby nie umknęła wam realna rzeczywistość. Możesz być z ukochaną osobą na tyle blisko, by nie zatracić własnego świata.

Zdrowie

W tym roku najwięcej będzie się działo na poziomie twoich emocji. Tak naprawdę nie tyle będzie cię męczył twój stan psychiczny co fizyczny. Jeżeli dobrze nastawisz się do świata, wiele dolegliwości po prostu minie. Uważać powinieneś przede wszystkim na podwójne ograny, takie jak oczy, zatoki, uszy, nerki. Tutaj mogą pojawić się drobne problemy. Może będzie konieczność odwiedzenia okulisty, który pomoże pozbyć się niewielkich dolegliwości. Zadbaj o kondycję oczu, o dobre światło i dobrze dobrane okulary przeciwsłoneczne


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | strzelec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy