Reklama

Reklama

Waga 24 września - 23 października

Sąd

Ta karta pokazuje, że nadszedł ostateczny moment na to, żeby zacząć oceniać swoje życie. Zobaczysz teraz z pełną wyrazistością czy twoje dokonania przyniosą oczekiwane efekty. Mówi nam o tym, ze trzeba mieć nadzieje mimo tego, ze okoliczności mogły do tej pory nie być dla nas sprzyjające. Zapowiada ona bardzo ważne wydarzenia w życiu. Szczególnie na gruncie formalnym. Wszelkiego rodzaju umowy i kontrakty, zawierane związki i ugody. Czasem mówi o formalnych rozstaniach. Osoby spod znaku tej karty są praworządne i uczciwe. Zawsze kierują się dobrem ogółu.

Reklama

Praca

Wreszcie możesz wyjść na prostą. Wcześniej zaczęte spawy znajdą swoje rozwiązania i podsumowania. Nie obawiaj się zawierania umów. Z drugiej strony wszystko staraj się mieć na papierze udokumentowane. To w chwilach sporów bardzo może ci się przydać. Jeżeli dręczą cię kłopoty finansowe, pieniądze mogą przyjść do ciebie z zupełnie niespodziewanych źródeł. Pod koniec roku zaczną zwracać się twoje wcześniejsze inwestycje. Jeżeli prowadzisz własną działalność, postaraj się mieć porządek w papierach. To bardzo ci się przyda podczas kontroli, które mogą cię od czasu do czasu nawiedzać. Nic złego z nich nie wyniknie, ale atmosfera może być nieco nerwowa. Szukając pracy skup się nie tyle na wysokości wynagrodzenia, co na rzetelności umów. To będzie dla ciebie znacznie ważniejsze na dłuższą metę, niż pieniądz wzięty w rękę a nie podparty konkretnymi postanowieniami.

Miłość

W stałych związkach mogą nastąpić niespodziewane zmiany. Wreszcie zadecydujecie o tym, żeby po latach życia z sobą sformalizować związek. Nawet w momencie, kiedy wcześniej bywało między wami trudno, teraz uczucia odnowią się u umocnią, znajdziecie wspólną drogę do kompromisów. Małżeństwa będą podpisywały wspólne umowy, inwestowały w swoją wspólna przyszłość. Możecie wiąż kredyt na budowę domu bądź kupno mieszkania. Wspólnie podołacie również takim formalnym obowiązkom. Osoby samotne poznają kogoś, kto do tej relacji będzie podchodził bardzo poważnie. Spodoba wam się to podejście, bo sami nie szukacie rozrywki tylko naprawdę kogoś na stałe. Przed wami długa droga do pełni szczęścia, ale chcecie ją wspólnie przebyć. Nikt w tym roku spod znaku Wagi nie pozostanie samotny. Jeżeli nawet nie zakochacie się z kretesem, to rodzina i przyjaciele skutecznie wypełnią wam te pustkę.

Zdrowie

Siły witalne będą z tobą przez cały rok. Nie dlatego, że jesteś wyjątkowo zdrowym egzemplarzem, tylko dlatego, że potrafisz nimi dobrze gospodarować. Przy pierwszych objawach zmęczenia oddasz się na odpoczynek, zregenerujesz i znów przystąpisz do pracy. Skupisz się na zdrowym odżywianiu. Skorzysta na tym nie tylko twój organizm, ale także twoja cała rodzina. 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | waga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy