Karty na 1 kwietnia. Wróżka Diana stawia tarota wszystkim znakom zodiaku

Co przyniesie wielkanocny poniedziałek? Wróżka Diana rozkłada karty Tarota i mówi, jaki dzień czeka wszystkie znaki zodiaku. Zobacz, co może spotkać cię 1 kwietnia 2024 roku.

Tarot na dziś dla wszystkich znaków zodiaku
Tarot na dziś dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Tarot na 1 kwietnia 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: Śmierć

W życiu osobistym zajdą teraz zmiany, które nie zależą od Ciebie. Każdy jest kowalem swojego losu - tak brzmi szkolna nauka. Prawdą jest jednak, że nie wszystko przewidzimy, a nawet jeśli, to nie mamy na to wpływu. Możesz natomiast uświadomić sobie, jak te zmiany na Ciebie wpływają, jakie przynoszą korzyści. W finansach otwiera się przed Tobą opcja nowej pracy. W zdrowiu możliwa jest poprawa.

Tarot dzienny dla Byka

Karta: 7 denarów

W życiu osobistym nadchodzi czas pierwszych podsumowań. Nie powinny być one gorzkie. To normalne, że na tym etapie nie wszystko się udaje. Jeśli nie zachwycają Cię kontakty rodzinne, to może warto zmienić całkowicie kurs? Przemyśl wejście w zupełnie nowe środowisko. W finansach zastanów się, czy to co robisz, Cię w tym momencie spełnia? W zdrowiu uważaj na problemy ze szczęką, językiem.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta: Giermek mieczy

W kontaktach prywatnych możesz mieć do czynienia z osobą bystrą, dociekliwą. Ten ktoś może okazać się wręcz wścibski. Nie będzie nim jednak kierowała prosta ciekawość, pogoń za sensacją. Być może jedną z trudniejszych lekcji w życiu jest ta, że nie wszystko da się logicznie pojąć. Nawet po długich tłumaczeniach. W finansach uważaj na wyciek danych. W zdrowiu istnieje ryzyko urazu biodra.

Tarot dzienny dla Raka

Karta: Kochankowie

W relacjach prywatnych możesz przeżyć teraz wielką namiętność, prawdziwy zawrót głowy! Pojawi się ktoś, kto zechce wywrócić Twoją egzystencję do góry nogami. Bez względu na wszystko trzeba będzie przemyśleć, czy chcesz wprowadzać tak poważne zmiany. W grę wchodzi zerwanie dotychczasowego związku lub wyjazd za granicę. W finansach możesz wejść do młodej firmy. W zdrowiu uwaga na hormony.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: 4 denarów

W relacjach prywatnych warto skupić się teraz na sobie, na własnych problemach. Nie żyj czyimiś zmartwieniami. Tamta osoba może chcieć Ci się zwierzyć, ale nie oczekuje od Ciebie rozwiązania ani tym bardziej wspólnego przeżywania żalu. Zamiast tego dodaj jej otuchy i zapewnij o swojej miłości lub sympatii, szacunku. W finansach możesz teraz pomnożyć majątek. W zdrowiu uwaga zwłaszcza na zaparcia.

Tarot dzienny dla Panny

Karta: Król buław

W sytuacjach osobistych możesz mieć do czynienia z kimś, kto ma silną potrzebę dominowania. Człowiek ten najlepiej czuje się w stanie konfrontacji, konfliktu. Wówczas może surowo ocenić "przeciwnika", bez bawienia się w niuanse, empatycznego wczuwania w jego problemy. Uważaj na takie osoby. W finansach ktoś Cię lubi, ale podejmie decyzję najlepszą dla siebie. W zdrowiu uwaga na wątrobę.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  As buław

W relacjach prywatnych ktoś może oczekiwać od Ciebie, że zainspirujesz go do działania, podniesiesz na duchu. Niektórzy czerpią siłę z obserwowania odważnych ludzi, którzy zdają się niczym nie przejmować. Odrobina buty tym razem nie zaszkodzi. W finansach możesz zrobić krok, który bardzo ułatwi Tobie dobre zarobkowanie w przyszłości. W zdrowiu uwaga szczególnie na nagłe skoki ciśnienia krwi.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: 2 kielichów

W relacjach prywatnych możliwy będzie flirt, zauroczenie, początek interesującego związku. Druga strona nie chce jeszcze określać swoich uczuć. Ty też się do tego nie spiesz. Czerp satysfakcję z półsłówek, niedopowiedzeń, spojrzeń rzucanych z ukosa. Smakuj nową przygodę jak wyborny deser - małą, srebrną łyżeczką. W finansach możliwa będzie współpraca z artystą. W zdrowiu uważaj na płuca.

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: Umiarkowanie

W relacjach prywatnych zachowuj się teraz z rezerwą. Nie poruszaj kontrowersyjnych tematów, nie konfrontuj się z nikim. Jeśli wyniknie spór, zachowaj neutralną postawę, staraj się pełnić rolę rozjemcy. Prawdziwą opinię na dany temat ukryj głęboko w sercu. W finansach możesz z kimś tymczasowo współpracować. Będzie to dobre pomimo dzielących Was różnic. W zdrowiu uwaga szczególnie na zawroty głowy.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: 3 mieczy

W życiu osobistym możesz przeżyć dziś pewne rozczarowanie. Być może Druga Strona nie okaże się tak wspaniała, jak to się zapowiadało. A może to Tobie zostanie wytknięty jakiś błąd? Ból uda się choć częściowo ukoić, jeśli dasz sobie prawo do porażek i uczenia się na nich. Jeśli nie z tym człowiekiem, to z innym. W finansach musisz współpracować z nielubianą osobą. W zdrowiu uwaga na serce.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: Wisielec

W życiu osobistym wskazany będzie teraz spokój, powstrzymanie się od reakcji. Twoje spojrzenie na sprawy zbytnio się różni od tego, co widzi otoczenie. Nie znajdziecie jeszcze punktów wspólnych, dlatego trzeba będzie tę "biedę" po prostu przeczekać. W finansach ograniczaj kontakty do niezbędnego minimum. Nie mów nic, żeby czasem nie powiedzieć za wiele. W zdrowiu uwaga zwłaszcza na urazy karku.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: Giermek Denarów

W relacjach prywatnych nie poddawaj się inercji. Szukaj nowych zainteresowań lub odśwież stare hobby. Dzięki temu znajdziesz społeczność, która lubi podobne rzeczy. W związku nie możesz zachowywać się teraz pasywnie. Druga Strona oczekuje od Ciebie jakiejś reakcji, a może i wręcz inicjatywy. W finansach dbaj o rozwój umiejętności technicznych, ucz się nowych narzędzi. W zdrowiu uwaga na oczy.

Znaki Zodiaku. Sekrety perfekcyjnego partneraInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas