Ziemskie znaki są w marcu wybrańcami Kosmosu. Kto będzie miał szczęście wiosną?

Marzec to czas kiedy rozpoczyna się wiosna. To wraz z rodzącą się na nowo przyrodą i życiodajną ziemią, związane są znaki zodiaku przynależne do żywiołu ziemi. To właśnie z wiosną one poczują przypływ szczęścia, energii i wiary w lepsze jutro. Co dobrego więc czeka Byka, Pannę i Koziorożca?

Które znaki zodiaku poczują moc w marcu?
Które znaki zodiaku poczują moc w marcu?123RF/PICSEL

Byk spełni się zawodowo. Konto bankowe będzie pękać w szwach

Wraz z marcowym ciepłym powietrzem Byki poczują podmuch energii w swoich żaglach. Przełoży się to na aspekt głównie zawodowy, choć w życiu prywatnym też nie zabraknie im szczęścia.

Byki to wiosenne znaki żywiołu Ziemi. Przychodzą na świat między 20 kwietnia a 20 maja, kiedy wiosna już jest w rozkwicie. Wraz z nadejściem tej pory roku odżywają, tak jak odżywa ziemia, z którą tak bardzo są związane. To idealny czas dla zodiakalnych Byków na realizację swoich planów.

Marcowa miłość u Panny

Wiosną ziemskie znaki zodiaku czeka radość
Wiosną ziemskie znaki zodiaku czeka radość123RF/PICSEL

W marcu wiele wskazuje na to, że zadzieje się sporo w miłosnym życiu Panien. Początkowo to, co może wydawać się porażką i karą od Wszechświata, jak chociażby zakończenie dotychczasowego związku, może skutkować czymś pięknym w przyszłości - znalezienie nowej, wyjątkowej miłości.

Marzec to dla Panien czas ważnych decyzji. Jeżeli wybiorą mądrze, to czeka ich wielkie szczęście wiosną. Panny zrealizują się nie tylko w miłości, ale w przyjaźni dostrzegą też wielką wartość.

Zodiakalne Panny docenią tych, którzy są koło nich w każdym momencie ich życia, a to szczęście nie do opisania.

Koziorożec w szaleństwie znajdzie metodę

Trzy znaki zodiaku tej wiosny poczują niezwykłą energię
Trzy znaki zodiaku tej wiosny poczują niezwykłą energię 123RF/PICSEL

Koziorożce czeka szalony, wiosenny czas. Nie obędzie się bez zawirowań, będzie intensywnie i chaotycznie, ale finalnie Koziorożce odnajdą się w tej sytuacji i nawet skorzystają z jej pozytywnych stron.

Z chaosu wydobędzie się ład, bo wszystkie zaległe sprawy, które spędzały sen z oczu Koziorożcom, zaczną się układać. Dodatkowo spełni się coś, o czym marzą zodiakalne Koziorożce.

Może szykuje się wielka, wyśniona podróż? Wiele na to wskazuje!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas