Reklama

Reklama

Astrocalendarium 2013

Ile możesz zrobić w ciągu jednej godziny? A w ciągu dnia? Teraz pomyśl, jak wiele rzeczy możesz zrobić w ciągu całego roku.

Jeśli pragniesz, by wszystkie dni 2013 roku były pasmem niekończących się sukcesów, możesz to sobie zagwarantować już dzisiaj. Wszystko za sprawą unikalnego kalendarium astrologicznego o siedemnastoletniej tradycji!

Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz oddaje w Twoje ręce Astrocalendarium 2013. Jest to unikalny przewodnik astrologiczny, który dzień po dniu analizuje układy planet, słońca i księżyca. Umożliwia on tym samym dostosowanie codziennego rytmu życia do oddziaływania ciał niebieskich na Twoją osobę. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz ustawiał się pod prąd czy też skorzystasz ze sprzyjających warunków i osiągniesz sukces w każdej sferze życia.

Reklama

Merytoryczną jakość publikacji gwarantuje osoba jej autorki. Jest ona uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu. Dużym uznaniem czytelników cieszą się jej Astrocalendaria, z których porad skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć. Przygotuj się na życiowy przełom.

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | Horoskop na 2013 rok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy