Reklama

Reklama

Horoskop lunarny na luty

Horoskop księżycowy, zwany także lunarnym, jest oparty na kalendarzu księżycowym. Kalendarz dzieli się na 12 miesięcy, ma jednak 354, a nie 365 dni. Współcześnie z kalendarzy lunarnych korzystają m.in. muzułmanie i żydzi. Sprawdźcie, co, zgodnie z wróżbami opartymi na tym starożytnym kalendarzu, spotka was w lutym!

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Nie zaniedbuj przyjaciół i zaproszeń, które mogą okazać się dla ciebie zbawienne. Będziesz mieć okazje przekonać się, że nikt nie jest "samotną wyspą" i wsparcie oraz pomoc innych ludzi może zdziałać cuda. Uwaga, w związkach, w których problemy od jakiegoś czasu czekają na rozwiązanie, atmosfera stanie się napięta. Być może któreś z was zrobi w tył zwrot i trzaśnie drzwiami. Dla zgodnych par niewykluczona konieczność rozłąki z powodu choćby krótkiego wyjazdu czy innych przyczyn. Nawet jeśli twoje konto bankowe jest dość solidne, w tym miesiącu wstrzymaj się z większymi zakupami i nie przeceniaj swoich możliwości finansowych. 11.02. Mars  w koniunkcji z Neptunem może olśnić cię nowym pomysłem, ale pamiętaj, aby nie poprzestać na samym przegadaniu, ale też stopniowo wprowadzać go w życie. Zdrowie większości Baranów zupełnie dobre, szczególnie jeśli będziesz wspierać swoją kondycję, regularnie korzystając z ćwiczeń. Ci, którzy narzekali na zdrowie, w połowie lutego powinni uporać się z problemem. Jeśli wybierasz się na urlop zimowy za granicę, dopnij wszystkie formalności na "ostatni guzik". Barany mające pociechy w wieku nastoletnim mogą mieć nie lada problem z decyzją, jaką wobec nich będą musieli podjąć.

Reklama

Byk (21 kwietnia - 21 maja)

Dla kochających stabilizację materialną Byków już w pierwszych dniach lutego nadarzy się niejedna okazja do poprawy bytu materialnego, a to za sprawą możliwości zmiany pracy bądź też zarobienia dodatkowych pieniędzy. Ci z was, którzy zajmują się działalnością publiczną, zyskają na popularności. Możesz w tym miesiącu śmiało podpisywać umowy czy zawierać transakcje. W życiu towarzyskim nie grozi ci nuda czy stagnacja. Nawet jeśli jesteś Byku singlem, będzie to czas pogodny i pełen atrakcji. W dodatku osoby bez pary mogą spodziewać się szalonych zauroczeń czy nawet romansów. Dla związków ze stażem pomyślny miesiąc, dużo spotkań towarzyskich, odwiedzin czy zaproszeń na różnorodne imprezy. 10.02. rozpoczyna się nów księżyca, to także dla ciebie najlepszy czas, aby zadbać o swoje wnętrze i powziąć ostateczne decyzje co do dalszej przyszłości. Niepowodzenia sercowe grożą Bykom z 10-14 maja. Nawet w dobrych związkach, pod wpływem Saturna i  Urana mogą pojawić się nieporozumienia. Niekorzystne  położenie Marsa od połowy lutego wróży infekcje przeziębieniowe, a także kontuzje. Uważaj szczególnie na śliskich nawierzchniach.

Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)

Planety nadadzą twojemu życiu szybkie tempo. Na pewno nie będziesz się nudzić. Szczególnie w życiu osób urodzonych 6-10 czerwca zajdą zmiany, ale pozbawione konieczności dokonania trudnych wyborów. Jeśli zachowasz umiar i rozsądek z początkiem miesiąca możesz sfinalizować przedsięwzięcia rozpoczęte z Nowym Rokiem. To będzie miesiąc licznych możliwości, powiedzie ci się w już prowadzonych interesach, a jeśli poszukujesz nowego zatrudnienia taka możliwość pojawi się po 9 lutego. Bliźnięta pracujące w zawodach artystycznych czy też wykorzystujące swoją intuicję mogą liczyć na sukcesy. Ci z was, którzy szukają szczęścia finansowego w grach losowych, niech szczególnie w tym miesiącu wypełniają kupony. W stałych związkach atmosfera tym lepsza, im więcej będzie się działo. Nowa znajomość wprowadzi mnóstwo zmian w wasze życie, z kolei rozstaniecie się z osobami, z którymi było wam nie po drodze. Mimo mnóstwa zajęć, staraj się prowadzić higieniczny tryb życia, może się bowiem okazać, że twoja psychika jest bardziej krucha, niż sądziłeś. Niestety możesz się spodziewać kłopotu ze środkiem lokomocji, w który trzeba będzie zainwestować sporo pieniędzy.

Rak (22 czerwca - 21 lipca)

Choć rozsądek nie pozwoli ci się obijać, od czasu do czasu z chęcią oddasz się rozrywkom czy też słodkiemu lenistwu. Będą okazje do nawiązywania nowych znajomości, ale też bardzo możliwe, że spotkasz się w gronie przyjaciół z dawnych lat szkolnych. Z wielką chęcią będziesz robił Raku zmiany w swojej garderobie i korzystał z ostatnich możliwości wyprzedaż owych. Osoby z pierwszych dni lipca zapragną swojego gniazdka i poczynią kroki ku zakupie czy choćby wynajęciu swojego mieszkania. Ożywienie szykuje się w związkach ze stażem, z powrotem poczujecie przypływ pozytywnych emocji, kto wie czy w przyszłości nie będą tego efekty pod postacią powiększenia rodziny. Kto wciąż pozostaje sam, niech się rozgląda i nie traci czasu. Zawarta teraz znajomość z pewnością nie przyniesie rozczarowania. Jeśli planowałeś wyjazd do pracy za granicę, po 14 lutego, marzenia te mogą nabrać całkiem realnych kształtów. Nawet jeśli pojawią się dolegliwości zdrowotne, a niewykluczone, zwłaszcza u urodzonych między 7 a 15 lipca bezbłędna diagnoza, właściwy lekarz i trafnie dobrana kuracja pozwoli bardzo szybko uporać się z problemem. Ktoś ze znajomych zwróci się do ciebie ze sprawą, na którą ty znajdziesz prawidłowe rozwiązanie.

Lew (22 lipca - 22 sierpnia)

Nie patrz z wielkim optymizmem na każdą sprawę, z pozoru coś błahego, tym razem może okazać się niezwykle trudne. Twoje stosunki i układy rodzinne mogą przeżywać poważny kryzys. Kwadratura Wenus w połączeniu z wpływami Marsa grozi nieporozumieniami, a nawet awanturami. Staraj się panować nad emocjami, szczególnie nie przenoś problemów zawodowych na grunt rodzinny. Samotne Lwy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo w lutym nie czeka ich żadna romantyczna przygoda, a nawet w Walentynki mogą odczuć rozczarowanie brakiem zainteresowania swoją osobą. W pracy staraj się trzymać nerwy na wodzy, bo pod wpływem emocji możesz powiedzieć zbyt wiele, co odbije się niekorzystnie na dalszej współpracy. Bądź również powściągliwy w planowaniu wydatków, czyń je dopiero wówczas, kiedy będziesz mieć pewność na czym stoisz. Poszukiwania pracy lub zakładanie własnej firmy mają szansę być zwieńczone sukcesem dopiero po 25 lutego. Oszczędzaj zdrowie, łykaj witaminy, jeśli czujesz, że już pora na badania kontrolne, nie odkładaj tego na później. W chwilach kryzysu, schowaj swoją dumę i śmiało proś o pomoc, a przekonasz się ilu życzliwych ludzi jest wokół ciebie.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Od 11 lutego atmosferę pośpiechu i wielu pilnych spraw do załatwienia nasili pozycja Merkurego do twojego Słońca. Panny urodzone między 2 a 5 września mogą liczyć na przychylność Saturna, który pomoże im podjąć wiele ważnych decyzji i uporać się z zaległymi sprawami. Wolne Panny będą czuły się atrakcyjne i pewne siebie. Niejedna z was przekona się, że ma wybór i kroczy to ku czemuś rokującemu na przyszłość. W stałych związkach nie zanosi się na wielkie szaleństwa, ale dowody miłości i przywiązania w Dzień Świętego Walentego zostaną przekazane. Po 5 lutego czeka cię korzystniejsza aura zawodowa, będziesz mogła Panno wywalczyć pewne kwestie lub też dodatkowo zarobić. Nie lekceważ spraw urzędowych, jakiekolwiek zaniedbanie w tej kwestii może mieć za jakiś czas naprawdę przykre reperkusje. Przy natłoku spraw, które momentami będą się piętrzyć, staraj się selekcjonować te najpilniejsze, a pozostałymi śmiało dziel się z innymi. Gdy poczujesz, że jesteś przemęczona i masz wszystkiego dość, koniecznie chwilę odpocznij. Bardzo dobrze zrobi ci lektura motywująca, czy też rozmowa z kimś bliskim.

Waga (23 września - 22 października)

Słońce w opozycji w znaku Wodnika sprawi, że będziesz towarzyska i sympatyczna. Szykuje się sporo zajęć, ale twoja ruchliwość i energia sprawi, że bez większego wysiłku uporasz się z większością problemów. Szczególnie Wagi urodzone 27-30 września będą pełne optymizmu i wiary w ludzi, czym nieświadomie obdarzą niejedną osobę. Samotne Wagi staną się bardzo przebojowe, obce staną im się konwenanse, a korzystając z szansy jaką dają Walentynki spróbują wyjść naprzeciw szczęściu uczuciowemu. Urodzeni między 18 - 20 października niech unikają lekkomyślnego flirtowania i składania obietnic bez pokrycia, bo mogą zrobić tym przykrość komuś naprawdę miłemu i same będą tego bardzo żałować. W finansach można spodziewać się dodatkowych pieniędzy i to z zupełnie niespodziewanych źródeł. Wagi z ostatnich dni znaku będą miały wyjątkowego nosa do interesów, a planety wróżą im korzystną zmianę pracy czy też zagraniczny kontrakt. Niejedna z was zdecyduje się zaangażować w zajęcia, które będą stanowiły uzupełnienie wiedzy zawodowej czy też rozwój wewnętrzny. Mars będzie zachęcał cię do uprawiania sportów, dużej aktywności. Korzystając ze sportów zimowych możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Skorpion (23 października - 22 listopada)

Mars w kwadraturze do Saturna w twoim znaku zapowiada przeszkody, staraj się postępować dojrzale. Każdy rozwiązany problem doda ci siły i pozwoli uwierzyć w siebie. Niewykluczone, że między 2 - 6 lutego będziesz musiał Skorpionie obronić się przed kimś, kto ostro z tobą rywalizuje. Zachowaj zimna krew, tylko w ten sposób zdobędziesz przewagę. Nie próbuj na siłę zmieniać czegokolwiek w układach zawodowych, kontynuuj to, co rozpocząłeś, jeśli natomiast poszukujesz pracy, po 20 lutego możesz spodziewać się sukcesów. Osoby z początku znaku mogą niepotrzebnie, kusząc się wyprzedażą czy promocją, wydać pieniądze. Bądź ostrożny Skorpionie i na razie nie rób nawet małych inwestycji. Osobom, które zmagają się z wpływem Saturna i Urana, jak ma większość Skorpionów, trudno będzie się zakochać. Jeżeli nawet zdecydujesz się na związek, spodziewaj się przeszkód i nieoczekiwanych zwrotów. Tam, gdzie dotychczas brak było porozumienia, może dojść do zaostrzenia konfliktu i nawet rozstań. W chwilach kryzysowych przekonasz się, że starzy przyjaciele nie zawodzą. Pamiętaj, że na rozkołatane nerwy najlepszy jest wysiłek fizyczny, nie stroń od sportów, gimnastyki czy chociażby zimowych spacerów.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Załatwisz wiele pilnych spraw, będą okazje do ciekawych spotkań. Możesz spodziewać się częstych odwiedzin gości, a i sam będziesz często bywał w towarzystwie. To szczególnie dobry czas na przedsięwzięcia związane z edukacją i podróżami. Strzelce z 27-29 listopada za sprawą korzystnego położenia Neptuna mogą szczęśliwie się zakochać lub odnieść niespodziewany sukces w dziedzinie zawodowej. W pierwszej dekadzie miesiąca unikaj sytuacji konfliktowych z partnerem, a powodów do nieporozumień nie zabraknie, byle drobiazg może spowodować lawinę zarzutów. Osoby samotne mogą liczyć na spotkanie swojej drugiej połowy, zwłaszcza jeśli będą aktywnie uczestniczyły w życiu towarzyskim. Uwaga, szykują się większe wydatki i przelotne tarapaty finansowe. Unikaj pożyczek, zwłaszcza z niesprawdzonych źródeł, bo może cię to bardzo dużo kosztować. Strzelce prowadzące własną działalność po 10 lutego mogą wprowadzać nowe pomysły. Jeśli zamierzasz zainwestować w zmianę wizerunku warto to uczynić między 10-14 lutego - efekty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania, a samopoczucie skoczy plus dziesięć. W codziennym menu nie zapominaj o witaminach, a może warto zmienić dietę?

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

W tym miesiącu doceń swoją intuicję, jeśli połączysz ją ze stanowczym działaniem, możesz odnieść spore sukcesy, także materialne. Nie dopuszczaj do stagnacji, jeśli w twojej dotychczasowej pracy czujesz, że nic już nie możesz wykrzesać dobrego, nie czekaj, że samo się zmieni, tylko przeprowadź rewizję, tego co ma miejsce i zaczynaj działać. Po 20 lutego szykują się okazje finansowe, a jeśli odważysz się zaufać swojej intuicji, możesz liczyć na fart. Koziorożcom z końcówki znaku planety mogą zesłać wyjątkową radość - radość z wygranej lub spełnienie ambicji zawodowych. Dla większości Koziorożców będzie to bardzo ruchliwy miesiąc, sporo podróży i przemieszczania się. Właśnie w takich okolicznościach możesz spodziewać się nawiązać ciekawe znajomości. Z kolei osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku mogą spodziewać się kłopotów. Może twój nowy przyjaciel nie spodoba się twojej rodzinie, bądź też nastąpi sytuacja odwrotna, iż to ty nie poczujesz akceptacji z drugiej strony. To dobry miesiąc, aby pozbyć się schorzeń metodami niekonwencjonalnymi, do których nabierzesz teraz zaufania. Uważaj za kierownicą, zwłaszcza między 24.-26.02.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Do 20 lutego Słońce w twoim znaku będzie świeciło ci w każdej życiowej kwestii. Uwolnij się teraz od negatywnych emocji, odtąd twoje życie stanie się przyjemniejsze. Jeśli marzysz o jakimś większym zrywie, chcesz coś zmienić w swoim życiu,  czy to na polu uczuciowym czy zawodowym, najpierw rozlicz się z przeszłością. W kręgach towarzyskich pojawi się ktoś nowy, kto bardzo ci się spodoba. Mars i Słońce obdarzy cię inicjatywą i seksapilem. Prowokująca rozmowa czy gest zachęty z twojej strony mogą okazać się początkiem poważnej znajomości. W stałych związkach, zwłaszcza u urodzonych w I dekadzie znaku mogą wkraść się jakieś nieporozumienia dotyczące starych pretensji i żali. To ty zdobądź się na więcej serdeczności i zrozumienia dla partnera. Wodniki urodzone 05.-09.02. mogą liczyć na atrakcyjne wyjazdy służbowe, a jeśli poszukujesz pracy, czas po urodzinach będzie temu najbardziej sprzyjający. Możesz liczyć się z propozycją pracy, która będzie wymagała od ciebie wyjazdu lub też dojeżdżania. Staraj się nie przemarznąć oraz nie nadużywaj alkoholu czy też leków. Wskazany regularny tryb życia i dużo snu.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Ryby z II i III dekady znaku będą narzekały na przemęczenie, zimę i co tylko możliwe. Postaraj się patrzeć bardziej optymistycznie na życie, pamiętając, że po "nocy przychodzi dzień". W sprawach zawodowych rób to, co do ciebie należy, nie zajmuj się drobiazgami i nie wchodź w jakiekolwiek konflikty. W dniach 13-15.02. Mars usposobi cię bardzo wojowniczo i może cię ponieść chęć do spierania się, nawet za cenę rzucania swojego autorytetu na jedną szalę. Może to być z twojej strony gafa, która będzie nie do naprawienia. Jeśli urodziłaś się na w III dekadzie znaku, niewykluczone spore zamieszanie , a nawet problemy natury zawodowej lub urzędowej. W stałych związkach będą o sobie dawały znać wojownicze nastroje, na szczęście w połowie miesiąca wyluzujesz i będziesz emanować tolerancją i ciepłem. Osoby samotne odważnie wyjdą naprzeciw wyzwaniom życiowym i spróbują zbliżyć się do osoby,  która wpadnie im w oko. Nie pogardź jakąś, z pozoru, skromną propozycją zawodową czy finansową, ponieważ może okazać się to wstęp do naprawdę czegoś wielkiego w przyszłości. W sprawach zdrowotnych napięcie i stresy mogą odbić się niekorzystnie na systemie immunologicznym, łatwo będzie o przeziębienia, jeśli  już tak się stanie, połóż się do łóżka, inaczej grożą ci powikłania.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy