Reklama

Reklama

Horoskop na czerwiec 2014

Miłość jest nieprzewidywalna, wraz z nadejściem wiosny wszystko może się zdarzyć! Horoskop podpowie ci jak pielęgnować szczęśliwy związek i nie tylko! Przeczytaj horoskop na czerwiec!

Baran 21 marca - 20 kwietnia

Miłość i seks: Najbliższa osoba cię potrzebuje, choć nie chce tego okazać. Inicjatywa musi wyjść od ciebie. Zaplątałaś się w trudny związek? Może czas go zakończyć?

Reklama

Praca i pieniądze: Nawiążesz inspirujące kontakty. Lepiej odnajdziesz się w firmie lub wymyślisz interesujący sposób na podreperowanie domowego budżetu. Dobre układy w pracy.

Rodzina i przyjaciele: W domu wszystko chodzi jak w zegarku. Spotkanie z kimś z przeszłości da ci do myślenia.

Twój facet: Nie miej pretensji, gdy nie chce dawać obietnic na wyrost, a zawsze doceń to, co robi dla ciebie z własnej woli.

Byk 21 kwietnia - 20 maja

Miłość i seks: Wenus w twoim znaku pomoże zrealizować wspólne plany, doda uroku, zachęci do większej otwartości w związku. Będzie wam więcej niż dobrze!

Praca i pieniądze: Nie bierz do serca drobnych strat. Liczy się ostateczna bitwa. Uporządkuj finanse, wkrótce będzie dużo lepiej!

Rodzina i przyjaciele: Dobre relacje z domownikami i przyjaciółmi, więcej wolnego czasu nastawią cię pozytywnie do świata, a świat do ciebie. Ciąży ci jakaś sprawa? Szybko się z nią uporaj!

Twój facet: Mądrze doradzi w kwestiach finansowych, zachęci do swobodniejszego podejścia do spraw rodzinnych.

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks: To twój czas! Będziesz spełniona i  szczęśliwa, poczujesz urok spokojnego bycia we dwoje. W ostatniej dekadzie czeka cię przemiłe szaleństwo w życiu codziennym i w sypialni! Wenus ułatwi osiągnięcie ważnego celu. Singielka z radością wejdzie w obiecującą relację, a rozwijająca się przyjaźń przyniesie wiele szczęścia.

Praca i pieniądze: Twoje zdolności zajaśnieją pełnym blaskiem, a sprawy zawodowe nabiorą tempa. Staniesz się aktywna i przebojowa, odważnie zmierzysz się z najtrudniejszym zadaniem i wyjdziesz z tej próby zwycięsko. W połowie czerwca otrzymasz wymarzoną ofertę. Taki prezent od losu może się nieprędko powtórzyć, więc śmiało bierz byka za rogi! Świetnie zorientujesz się w koniecznych zmianach czy nowych przepisach.

Rodzina i przyjaciele: Zapomnisz o tym, co bywało kłopotliwe, minie wiosenne zmęczenie, z werwą weźmiesz się za dom, pomożesz komuś bliskiemu stanąć na nogi. Życie towarzyskie będzie obfitować w spotkania, wyjazdy, wspólne działania. Będziesz żyć w zgodzie z zegarkiem i na spokojnie znajdziesz czas na wszystko. Ważne decyzje domowe z powodzeniem podejmiesz po urodzinach.

Twój facet: Wzniesie się wysoko ponad zwyczajność, sprawi ci miłą niespodziankę, otoczy czułością i opieką.

Rak 23 czerwca - 22 lipca


Miłość i seks: W uczuciach sympatycznie i bez zmian. Emanujesz urokiem – ktoś zwróci na ciebie uwagę. Ale uwaga, flirty są dla tych, które mądrze stawiają granice.

Praca i pieniądze: Wiele spraw się spiętrzy, ale dasz sobie z nimi radę. Marzysz o awansie lub lepszej pensji? Masz dużą szansę!

Rodzina i przyjaciele: W domu spokojnie, niedawne zgrzyty uda się wyeliminować. Młodsi członkowie rodziny dadzą powód do dumy. Pod koniec czerwca pomyśl o urlopie.

Twój facet: Podsunie ci ważny pomysł i ku wspólnej korzyści ożyją kontakty z dalszą rodziną. Docenia ludzi, a oni nie są mu dłużni.

Lew 23 lipca - 23 sierpnia

Miłość i seks: Sytuacja może być ciut napięta. Wyłóż taktownie swój punkt widzenia, a szybko się dogadacie. W ostatniej dekadzie znów zrobi się czule i gorąco!

Praca i pieniądze: Skorzystasz z ofert, które umknęły ci w maju. Możliwy niezły, dodatkowy dochód, ale i tak nie obędzie się bez debetu. Śmiało podejmuj wyzwania i… pilnuj umów.

Rodzina i przyjaciele: Okres bujnego życia towarzyskiego, wyjazdów, miłych spraw rodzinnych. Zadbasz o dobro rodziny w nietypowy sposób. W porę zauważysz, że komuś potrzebna jest pomoc.

Twój facet: Dowiesz się o nim czegoś ciekawego i budującego.

Panna 24 sierpnia - 23 września

Miłość i seks: Ręka w rękę załatwicie każdą sprawę. Nieczęsto skuszą was intymne igraszki, co obojgu przypadnie do gustu. Singielkom amory nie w głowie!

Praca i pieniądze: Wywiążesz się z obowiązków i nawet pomożesz komuś ważnemu, co spotka się z wdzięcznością. Przyjdzie ci do głowy zyskowna koncepcja. Dobre układy i zrozumienie w zespole!

Rodzina i przyjaciele: Twoje zadowolenie z sukcesów przełoży się na dobrą atmosferę w domu. Pamiętaj o relaksie na powietrzu!

Twój facet: Stara się omijać twego krewnego czy przyjaciółkę? Delikatnie podpytaj o co chodzi, a znajdziecie dobre wyjście.

Dowiedz się więcej na temat: horoskop | praca | rodzina | Nie | 2014 | pracy | rodziny | Wenus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje