Reklama

Reklama

Horoskop na Halloween

Dni stają się coraz krótsze. Niedługo cień zwycięży światło i Ziemię zaleją mroczne cienie. To szczególny czas, kiedy zasłona między naszym światem fizycznym a światem duchowym jest najcieńsza. Jeżeli będziesz potrafił wykorzystać ten czas, możesz spać spokojnie. Jeżeli zrobisz coś nie tak jak potrzeba, możesz nawet spodziewać się prawdziwych koszmarów.

Skoro wieczory nadchodzą szybko, a noce trwają wyjątkowo długo, warto wiedzieć, jak wykorzystać swój potencjał do tego, żeby w sprawach sercowych zrobiło się namiętnie i interesująco. Tym bardziej, że jak to mówią, jakie Halloween taka zima!

Baran

Emanujesz niezwykłą energią seksualną. Jesteś osobą, która nawet w parcianym worku wygląda atrakcyjnie i potrafi wykorzystać każdą sytuację do tego, żeby olśnić otoczenie. Twoją planeta jest Mars a rządzi tobą żywioł ognia. Pamiętaj więc, żeby wszystkie romantyczne spotkania odbywały się przy blasku świec. Dobrą strona tego postępowania jest to, że każdy w takim oświetleniu wygląda korzystnie, można tutaj podkreślić zalety i ukryć wady.  Halloween może pobudzić twój erotyczny apetyt i pokaże ci, do czego jesteś zdolna. Możecie wspólnie obejrzeć ciekawy horror, by potem wpaść sobie w ramiona z ulgą, że to tylko filmowa fikcja.

Reklama

Byk

Ten mroczny czas da ci szansę na spełnienie wszelkich swoich erotycznych fantazji i marzeń. Tuż po imprezie, gdzie oboje będziecie przebrani za blade wampiryczne postacie, rozgorzeją w was wielkie namiętności. Mogą się one utrzymywać aż do wiosny.  Nawet jeżeli wybierasz się na Castel party sama, nie przejmuj się. Nie będziesz musiał daleko szukać. W bliskim sąsiedztwie jest ktoś, kto zwróci na siebie twoją uwagę. To zapewne tam przeżyjesz gorące chwile w romantycznej scenerii. Zbliżenie w waszym wykonaniu będzie prawdziwym spektaklem. To jednak od ciebie zależy, czy zachowasz tego przystojnego wampira na dłużej.

Bliźnięta

Czuwa nad tobą planeta Merkury, a żywioł z którym jesteś związana to powietrze.  Twoja naturalną potrzebą jest aktywność i działanie. Szczególnie jednak poprzez rozmowy i dysputy intelektualne. Dzisiejszy dzień jednak jest zupełnie niezwykły, bo rozkwitnie przy tobie namiętność wprost ze "Zmierzchu". Będziesz mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka adorowana przez kogoś, kto będzie chciał cię schrupać.  Twój ponętny dekolt i promienny uśmiech zauroczą każdego faceta. Szczególnie, jeżeli jest w typie Edwarda, czyli prawdziwego opiekuna zagubionych dziewic. Wasza relacja może rozwijać się długo. Zaplanuj nie tylko Halloween wieczór, ale także każdy inny, by pozwolić sobie na bliskość ciał.

Rak

W ten szczególny dzień możesz bardzo rozrywkowo potraktować i mężczyzn i znajomości z nimi. Cukierek albo psikus, to będzie twoja dewiza. Będziesz uwodzić i zniewalać a w ostatnim momencie po prostu uciekać i wyrywać się z rąk. Nie tylko dzisiaj, ale i przez cały czas do wiosny, będziesz pojawiać się na przyjęciach, ubrana w zwiewne szaty niczym Królowa Śniegu, i to właśnie ciebie będzie adorował najatrakcyjniejszy mężczyzna.  Pamiętaj, że największe przygody czekają cię z dala od domu. W Halloween nie zaszywaj się w chatce w górach, bo tam będziesz mogła liczyć tylko na wysłuchanie wycia wilkołaka, lepiej udaj się ze znajomymi na party, gdzie takiego wilkołaka będzie można uwieść i zobaczyć co kryje się pod jego szorstką, wilczą skórą.

Lew


Musisz uważać, żeby ktoś nie okazał się twoim koszmarem z ulicy Wiązów.  Jesteś pod wpływem Słońca, a twoim żywiołem jest ogień, ale jednak namiętna natura czasem nie pozwala ci dobrze przyjrzeć się potencjalnemu partnerowi do łóżka. Postaraj się, żeby w noc po Halloween nie obudzić się przy boku kogoś, kto zupełnie zaskoczy cię swoim wyglądam. Tak, tak, pod wpływem imprezowych napojów każda poczwara wydaje się atrakcyjna. Po takiej traumie mogłoby się okazać, że reszta zimnych miesięcy upłynie ci w samotności, a ty chciałbyś w pełni korzystać z uroków erotyzmu.


Panna

Jesteś w stanie do perfekcji wykorzystać sztukę urodzenia gestem, makijażem i ubiorem.  Odkryte plecy w ciemnej, halloweenowej kreacji dodadzą ci uroku. Jako Mortisha Adams zrobisz furorę i będziesz w stanie uwieść każdego Gómeza. Pamiętasz ognisty taniec "babushka".  Tak właśnie będziesz dzisiaj się czuła, wirując na parkiecie w mocnych, męskich objęciach. Szykuje się dobrany erotycznie związek na całą zimę. Pamiętaj jednak, że wraz z nastaniem wiosny zakwitnie twoje serce w zupełnie inną stronę.  Nie szykuje się wspólne małżeństwo i dom, gdzie mężczyzna będzie rozmawiał do ciebie piękną francuszczyzną w podnieceniu całując skraj twej sukni.

Waga

Pamiętaj, żeby nie składać żadnemu mężczyźnie wiążących obietnic.  Szczególnie dzisiaj, kiedy to na wierzch wychodzą ciemne strony nie tylko świata, ale także ludzi. Może się okazać, że poznany mężczyzna będzie miał coś z pana Jekylla i doktora Hede’a czyli dokładnie podwójną i zupełnie ukrytą osobowość. Jeżeli uwiedziesz go swoimi sztuczkami, z szarmanckiego towarzysza na parkiecie może przerodzić się w nocnych igraszkach w prawdziwego potwora. Jeżeli lubisz poskramiać bestie, możesz się z tego cieszyć, jeżeli raczej jesteś osobą delikatną i cnotliwą, uciekaj zanim nastąpi przemiana.  Początek będzie bardzo romantyczny, będzie całował tak, że świat zawiruje ci w głowie, dopiero potem może stać się wszystko znacznie bardziej intensywne. Jeżeli chcesz mieć zapewnione emocje przez całą zimę, zatrzymaj przy sobie tego amanta.

Skorpion

Mimo, że masz zaproszenie na bardzo ciekawa imprezę, czujesz się dzisiaj jak rasowa czarownica. Żaden makijaż nie chce pokryć zmęczonych oczu, pryszcz na środku nowa wygląda jak przepiękna kurzajka, a włosy sterczą w nieładzie jak po intensywnym locie na Blogsberg.  Nie poddawaj się jednak i poproś o pomoc swoją najbliższa przyjaciółkę. Jeżeli nie wyjdziesz wieczorem, to możesz całą zimę przesiedzieć w samotności. Tylko teraz uda ci się spotkać kogoś, kogo zauroczy nie tyle twoja uroda, co przykryta pod defektami pryszczowymi osobowość. Tym bardziej, że możesz pokazać mu nowe oblicze ars amandi i ten potencjał będzie w tobie dostrzegał. Może właśnie podczas tańca zauroczysz go swoim ukrytym dzisiaj wdziękiem. Taneczne figury wypróbujecie od razu również w łóżku w sypialni.

Strzelec

Poczujesz się dzisiaj jak w rasowym horrorze. Sceneria będzie jak wyjęta z tego gatunku filmów, sala głęboko w lesie,  mgła, nienaturalnie wielki księżyc. Podczas zabawy nagle gaśnie światło...pamiętaj, że wszystkie złe sytuacje zaczynają się w momencie, kiedy nastolatki wybierają się gdzieś bez pozwolenia rodziców...podczas zapadnięcia tych egipskich ciemności postaraj się wpaść w najsilniejsze męskie ramiona. Nie dość, że zostaniesz uratowana to jeszcze będziesz mogła liczyć na coś więcej. Ta znajomość nie zakończy się na jednej Halloweenowej imprezie.  Zaczniecie wspólnie eksperymentować w sypialni. Będziesz miała pełną głowę innowacji i tego samego będziesz oczekiwała od swojego partnera. Twoja namiętność nie minie bardzo szybko a to dobrze będzie świadczyło o jego umiejętnościach uwodzenia. Pytanie, czy to sprawka losu czy niezupełny przypadek?

Koziorożec

Wybór partnera na jesienne i zimowe wieczory nie będzie taki łatwy. Poczujesz się jak Bella, która musi wybrać między bladolicym i zimnoustym Edwardem a przystojnym i namiętnym wilkołakiem.  Czy też masz tak drogi Koziorożcu, jak większość kobiet w tym kraju, że ciężko ci się względem nich określić? Nie uda się niestety namówić tych dwóch różnych osobowości do współpracy w jednym łóżku. To marzenie raczej się dzisiaj nie spełni. Cóż, ty zazwyczaj wolisz chłopców gorących, więc taki właśnie może cię uwieść. Postaraj się dość szybko podjąć decyzję, gdyż Halloween nie trwa wiecznie a ten, którego wybierzesz, zostanie przy tobie na dłużej.  Nie przejmuj się konwenansami i realizuj swoje sekretne plany.  Możesz poczuć silne erotyczne napięcie, więc na parkiecie a potem w łóżku dasz upust swoim emocjom. Spodziewaj się urozmaicenia. 

Wodnik

Musisz uzbroić się w cierpliwość. Jak w filmie Undergroud, gdzie walczyły ze sobą dwie rasy, wampiry i wilkołaki, tak samo na twoim balu Halloweenowym mogą pojawić się intruzi. Ważne, żeby nie stracić zimnej krwi, będzie ona potrzebna do kolacji. Tym bardziej, że "obcy" gatunek może również okazać się interesujący. Nie denerwuj się, że wieczór w towarzystwie przyjaciółek, przemienia się w bal obu płci, obu gatunków. Poznaj przeciwnika, żeby móc go potem wykorzystać, chociażby do jesiennych i zimowych ekscesów i eksperymentów w łóżku. Staraj się robić tylko to, co sprawia ci przyjemność. Dla jednej chwili zapomnienia jesteś w stanie skusić się na niebezpieczną, erotyczną przygodę. Noc zapowiada się bardzo ciekawie i intensywnie.  Późniejszy czas również.

Ryby

Nie masz dzisiaj konkretnych propozycji wyjścia. Twoim planem jest zaszycie się w domu i obejrzenie kilki strasznych filmów. Błąd. Pamiętaj, że jaka zabawa w Halloween tak namiętna zimowa pora. Wieczory sprzyjają spotkaniom i randkom, musisz więc kogoś poznać. Nie przejmuj się szczegółami. Jeżeli usłyszysz, że w pobliżu gra muzyka, wślizgnij się tam w przebraniu na bal. Będziesz mogła trochę poudawać Kopciuszka. O północy nikt nie będzie tutaj ściągnął masek, więc można będzie bawić się do samego rana.  Twój przystojny wampir będzie tylko na ciebie czekał. Nie uciekaj przed nim niczym w filmie "Krzyk". Jego zamiary nie są tak niecne, no, przynajmniej nie w tej formie. Możesz spędzić beztroskie chwile w niezwykłym uniesieniu i potem o wszystkim zapomnieć. Pamiętaj, że jako prawdziwa czarownica jesteś w stanie uwodzić tylko gestem i wzrokiem. Nikt ci się nie oprze. Jeżeli szukasz kogoś na dłużej pozostaw pewne niedopowiedzenia i nie idź na całość. Jeżeli chcesz się tylko zabawić, droga wolna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | zabawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy