Reklama

Reklama

Horoskop na lipiec 2014

Przekonaj się jak w lipcu będą wyglądały twoje sprawy uczuciowe, finansowe i zdrowotne. Czy układ planet będzie ci sprzyjał i co gwiazdy szykują dla twojego znaku zodiaku w nadchodzącym miesiącu!

Baran 21 marca - 20 kwietnia

Miłość i seks: Okoliczności sprzyjają ciepłym relacjom w dobranych parach. Myślisz o poważnym związku? Unikaj niepoważnych adoratorów, którzy szukają przygód.

Praca i pieniądze: Rozsądnie przeczekaj początek lipca. Lepiej się nie wychylać, w połowie miesiąca nadejdzie zmiana na lepsze.

Rodzina i przyjaciele: Częściej niż zwykle jesteś niezbędna bliskim. Trochę cię to męczy i irytuje. Staraj się odpocząć, wyciszyć. Nabierzesz dystansu, zrelaksujesz się i odzyskasz werwę!

Twój facet: Skupi się na tym, co ważne dla domu i wzajemnych relacji. A ty dostrzeżesz, jak poważnym cieszy się autorytetem.

Reklama

Byk 21 kwietnia - 20 maja

Miłość i seks: Partnerzy w stałych związkach nie pozwolą, by proza życia zaszła im za skórę. Dla singli od połowy lipca powieje wiatr dobrych zmian. Kto dobrze wie, czego chce, ma szansę na spełnienie marzeń!

Praca i pieniądze: Wyraźna poprawa stanu finansów skłoni cię do śmielszego inwestowania w siebie i rodzinę. W pracy dobra passa, choć będą sytuacje wymagające mądrego balansowania.

Rodzina i przyjaciele: Dopadnie cię chęć urozmaicenia życia i relacji z bliskimi. Urlop zapowiada się świetnie!

Twój facet: Sprytnie omija problemy i potrafi zjednać sobie ludzi.

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks: Wenus w twoim znaku ociepli relacje w parach. Dogadasz się w każdej sprawie i zrobisz wrażenie na kim zechcesz. Ktoś zyska wiele w twoich oczach.

Praca i pieniądze: W finansach dobra passa, stać cię nawet na większe inwestycje! Korzystaj z mądrych rad i podszeptu intuicji. Napracujesz się, ale posypią się ciekawe propozycje!

Rodzina i przyjaciele: Ktoś ci zdejmie kłopot z głowy, a efekty przejdą oczekiwania. Realna stanie się daleka i emocjonująca wyprawa! Przyjaciel, który zawiódł, nagle wyciągnie rękę do zgody.

Twój facet: Pozwól mu realizować szalone plany – uda się!

Rak 23 czerwca - 22 lipca


Miłość i seks: Wybuch namiętności, na który już nie liczyłaś, wspaniała odmiana w związku, spełnienie najśmielszych nadziei, przygoda życia - zrealizujesz to, co zaplanujesz. Przemiłe niespodzianki gwarantowane! Tam, gdzie panowała atmosfera niedomówień czy zdarzały się spory, znajdzie się rozwiązanie dobre dla wszystkich.

Praca i pieniądze: Rzutem na taśmę wykorzystaj okoliczności, działaj! Jowisz cię wspiera do połowy lipca, więc bez wahania podejmij nowe, odpowiedzialne zadanie, przyjmij awans lub zmień pracę. Aplikuj nawet tam, gdzie progi wydają się za wysokie - może zdarzyć się cud! Więcej mocy, możliwości i pieniędzy, wzrost autorytetu w środowisku - to wszystko jest w twoim zasięgu.

Rodzina i przyjaciele: Zrealizujesz ważne dla ciebie, choć błahe dla innych marzenie. Jeśli nie było czasu na odpoczynek, w połowie lipca jedź na urlop lub chociaż w weekendy korzystaj z uroków lata. Przyjaciółka zaproponuje ci nietypową spółkę. Dawno nabyte umiejętności dadzą nieoczekiwane profity. W domu pogodna atmosfera i mniej obowiązków. Szykuje się jakaś ważna uroczystość.

Twój facet: Zdobędzie ważne, potrzebne ci informacje. Chce przejąć ster waszej łodzi? Zgódź się, a pokieruje nią tam, gdzie czekają na was pozytywne przeżycia.

Lew 23 lipca - 23 sierpnia

Miłość i seks: W parach dobry czas na wyjazdy, czekają na was superniespodzianki! Singielka w gronie znajomych odkryje kogoś, kto może odmienić jej życie.

Praca i pieniądze: Zakończ stare sprawy, weź krótki urlop i głęboki oddech. Od połowy lipca czekają cię zmiany, na które liczyłaś. Jowisz na ponad rok wchodzi do znaku Lwa, by obdarzyć cię szczęściem na wielu polach, obiecuje postęp zawodowy i finansowy!

Rodzina i przyjaciele: Nastaw się na atrakcje, dobry wypoczynek i wyjątkowo intensywne życie towarzyskie.

Twój facet: Zachęć go, by wziął urlop i trochę z tobą odpoczął.

Panna 24 sierpnia - 23 września

Miłość i seks: Jasno wyrażaj uczucia i nie stawiaj spraw na ostrzu noża. Od połowy lipca czekają cię niezapomniane chwile, a singielkę – zachwycająca znajomość.

Praca i pieniądze: Korzyści z nowych przedsięwzięć osiągniesz od połowy lipca, ale i „stare” przyniosą rezultaty. Warto dać z siebie wiele, by położyć podwaliny pod jeszcze lepsze jutro.

Rodzina i przyjaciele: Uważaj, co mówisz, a atmosfera się poprawi. Masz za wiele spraw na głowie? Pokażesz, na co cię stać.

Twój facet: Spacyfikuje wroga, zyska przyjaciół, pogodzi obowiązki z planami urlopowymi. Będziesz go za to słusznie podziwiać!

Waga 24 września - 23 października

Miłość i seks: Dasz upust uczuciom, ale i usłyszysz gorące wyznanie. Jeśli coś w związku nie gra, nie czekaj, aż samo minie – rozmawiaj, dąż do zgody.

Praca i pieniądze: Kariera jest nadal na pierwszym planie. Wiele zależy od ciebie. Oceń sytuację realnie, działaj stosownie do okoliczności. Rozłóż zadania, bądź sprytna, a sukces cię nie ominie!

Rodzina i przyjaciele: Nie dasz nikomu odczuć, że jest teraz na nieco dalszym planie. Znajdziesz czas na wspólne rozrywki.

Twój facet: Rozsądnie zaplanuje niespodziewane większe wydatki. Dzięki niemu wspaniale odmieni się wasze otoczenie.

Skorpion 24 października - 22 listopada

Miłość i seks: Pragnienia się ziszczą, zapadną ważne rozstrzygnięcia. To będą niezapomniane chwile z ukochanym, nawet w związkach z długim stażem.

Praca i pieniądze: Wywrzesz silny wpływ na otoczenie i wykorzystasz szanse. Zdobędziesz nowe umiejętności – przydadzą się jesienią. Za to plany urlopowe dopasuj do zadań służbowych. Warto!

Rodzina i przyjaciele: Dom zajmie ważne miejsce w twoich działaniach. Brak ci energii? W końcu lipca wyraźnie odżyjesz!

Twój facet: Podzieli się z tobą inspirującymi planami. Nie torpeduj tych pomysłów, staraj się znaleźć pozytywy i pomóc w realizacji.

Strzelec 23 listopada - 21 grudnia

Miłość i seks: Spróbujcie zażegnać nieporozumienia – im szybciej się dogadacie, tym lepiej. Od połowy lipca czeka was wiele uroczych chwil, czułości i namiętności. Znajdziecie dla siebie więcej czasu, zrozumiecie się bez słów.

Praca i pieniądze: Kwestia związana z pracą, która spędzała ci sen z powiek, rozwiąże się sama. Wcielisz w życie ważny plan, uporasz się bez wysiłku z konkurencją. Finanse lepsze!

Rodzina i przyjaciele: Więcej spokoju, radości, a jednocześnie energii do działania, rozrywek, wyjazdów...

Twój facet: Nareszcie zwolni tempo i pozwoli sobie na odpoczynek.

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Miłość i seks: Czekają cię ważne decyzje. Zachowaj rozsądek i zimną krew, dostrzegaj pozytywy i nie daj się ponieść emocjom. Od połowy lipca – wyraźna poprawa.

Praca i pieniądze: Koledzy narzekają, że narzucasz zbyt szybkie tempo? Nie odpuszczaj, a kłopoty zaczną wreszcie znikać.

Rodzina i przyjaciele: Nowe znajomości, udane egzaminy, goście z dalekiego świata – będziesz się dwoić i troić! Sporo się zdarzy na gruncie rodzinnym i towarzyskim, realna wymarzona wyprawa!

Twój facet: Wie, że warto zmieniać to, co nas nie zadowala. Właśnie czeka go ważna rewolucja. Zaprosi cię do udziału!

Wodnik 21 stycznia - 18 lutego

Miłość i seks: Korzystne relacje z otoczeniem pozwolą uzyskać o wiele więcej, niż marzyłaś! Singielka spotka kogoś odpowiedniego... w pracy.

Praca i pieniądze: Do połowy lipca uda się zrealizować wszystkie plany, a życie zawodowe potoczy się po twojej myśli. Później zachowaj rozsądek – znajdź wyjście z sytuacji lub… idź na urlop!

Rodzina i przyjaciele: Jeśli czujesz się zmęczona, zrób coś inaczej niż dotąd, bądź otwarta na propozycje rodziny i przyjaciół.

Twój facet: Nie przegapi szansy na awans zawodowy, choć będzie skoncentrowany na tobie. Chętnie przyjmie twoją pomoc.

Ryby 19 lutego - 20 marca

Miłość i seks: Od połowy lipca twój urok będzie jaśniał szczególnym blaskiem, a plany podbojów czy ocieplenia relacji z ukochanym szybko staną się faktem.

Praca i pieniądze: Możesz liczyć na udane działania, związane z poprawą pozycji zawodowej. Chcesz coś jeszcze uzyskać. Działaj!

Rodzina i przyjaciele: W domu spokojnie, czasem pusto – rodzina się porozjeżdża, a ty zostaniesz z jakąś niezałatwioną sprawą. Szybko się z tym uporasz i pojedziesz na piękny urlop.

Twój facet: Gdziekolwiek się pojawi, jest mile widziany. Ludzie go lubią i cenią. Warto odkryć, jak to robi!

Świat kobiety
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | lipiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy