Reklama

Reklama

Horoskop na luty

Sprawdź, co czeka cię w lutym.

Baran 21 marca – 20 kwietnia

Miłość i seks: Spokojnie podejdziesz do spraw, które kiedyś cię irytowały. Dzięki racjonalnemu osądowi lepiej zrozumiesz drugą połówkę.

Praca i pieniądze: W pracy dobra atmosfera. W trudniejszej chwili ktoś poda pomocną dłoń. Zrobisz mądrze, dbając o relacje niosące w perspektywie lepszy dochód.

Rodzina i przyjaciele: Wydarzenia w gronie przyjaciół będą szokiem także dla ciebie. Na szczęście wszystko dobrze się skończy.

Twój facet: Wiele zyska w twoich oczach, idąc na ustępstwa w drobnych kwestiach, które dla ciebie są istotne.

Byk 21 kwietnia – 20 maja

Miłość i seks: Życie potoczy się gładko, spełni się ważne marzenie. Szansa zdobycia uczuć upragnionej osoby wzrośnie, choć jeszcze nie padną deklaracje.

Praca i pieniądze: Świetnie rozpoznasz, skąd wieje wiatr i w lot chwycisz okazję, by zabłysnąć. Układało się średnio? Sytuacja się poprawi! Przesadne ryzyko w finansach jest niewskazane.

Rodzina i przyjaciele: Nawiążesz kontakty, które mogą się okazać przydatne zawodowo. W kwestiach rodzinnych zaufaj intuicji.

Twój facet: Coś chlapnął, może skrytykował czy pochopnie obiecał i teraz mu głupio. Daj mu się z honorem wycofać i dodaj otuchy.

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks: Ciesz się wzajemnością i prawdziwą miłością! Dobre relacje uczuciowe opromienią inne dziedziny życia, dodadzą wigoru i chęci działania.

Reklama

Praca i pieniądze: Osiągniesz sukces, zapewne pierwszy z wielu! Dyscyplina i twarde stąpanie po ziemi sprawdzą się w ostatniej dekadzie i w pracy, i w planowaniu wydatków.

Rodzina i przyjaciele: W domu sprawy ułożą się po twojej myśli. Wróci niewykorzystana okazja i teraz nie wypuścisz jej z rąk.

Twój facet: Jest gotowy na ustępstwa, ale nie lubi, gdy ludzie lub okoliczności wymuszają decyzje. Wkrótce sam coś zaproponuje.

Rak 23 czerwca – 22 lipca

Miłość i seks: Logika czasem nie zgadza się z uczuciami i... nie zawsze warto być rozsądną. Czy to jest ten przypadek? Wkrótce wiele się wyjaśni. W dobranych parach seks i codzienność - wyjątkowe!
Praca i pieniądze: Pracowity okres! Dobra orientacja i sprawna realizacja obowiązków to konieczność. Weź się ostro do roboty.

Rodzina i przyjaciele: Ożywienie w życiu towarzyskim! Sprawy wymagające twojej uwagi, po małej interwencji wyjdą na prostą.

Twój facet: Zapragnie zmian, bo życie wyda się mu monotonne, ale brak mu pomysłów. Ty je masz, więc podpowiedz mu to i owo.

Lew 23 lipca – 23 sierpnia

Miłość i seks: W dobrych związkach po staremu, a nawet lepiej dzięki miłemu ożywieniu w sferze intymnej. Skłócone pary mają szansę na wyjaśnienie konfliktu.

Praca i pieniądze: Dużo będzie się działo, dobry pomysł zaprocentuje finansowo. Nawet ryzykując spadniesz na cztery łapy. Pomoc ze strony ważnej osoby pojawi się, gdy będzie potrzebna.

Rodzina i przyjaciele: W domu coś zmienisz na lepsze. Nadchodzi też czas, by zrealizować osobisty dalekosiężny plan.

Twój facet: To walczy o swoje, to znów twierdzi, że mu wszystko jedno? Chyba potrzebuje kilku dni urlopu -- z tobą.

Panna 24 sierpnia – 23 września

Miłość i seks: Czas na dobre zmiany. Jeśli stabilizacja, to tylko taka, która cieszy. Czeka cię walentynkowa niespodzianka. Rozglądaj się, a zawrzesz udaną znajomość.

Praca i pieniądze: Dobra passa. Jeśli miałaś zaległości, ostatecznie się z nimi uporasz. Pod koniec lutego padną rewelacyjne propozycje. Uwaga, jedna z nich może okazać się pułapką.

Rodzina i przyjaciele: Ogarniesz zamęt, wywołany beztroską bliskich. Będzie więcej czasu dla przyjaciół, zadbasz też o siebie.

Twój facet: Rozwiąże problem, który przeszkadzał mu komunikować się z otoczeniem. Kogoś zrazi, ale wiele osób sobie zjedna.

Waga 24 września – 23 października

Miłość i seks: Zapomnicie o starych pretensjach, Amor częściej zagości w sypialni, a na co dzień będziecie się wspierać. Urok osobisty Wag jeszcze wzrośnie.

Praca i pieniądze: Dobre układy i zrozumienie. Lubisz tak pracować, a sukces jeszcze cię uskrzydli. Wpadniesz na ciekawy, dochodowy pomysł - dopracuj go przed pokazaniem światu.

Rodzina i przyjaciele: Chętnie byś odpoczęła w domu, ale wciągną cię sprawy bliskich, zainteresują wydarzenia kulturalne.

Twój facet: Będzie czekał, aż otoczenie zrozumie, o co mu chodzi. Uświadom mu, że sam musi mówić, w czym rzecz.

Skorpion 24 października – 22 listopada

Miłość i seks: Dobra passa - ukochany nieba ci chętnie przychyli! Poprawi się kontakt singielki z otoczeniem, co pozwoli na bliższą relację z kimś znanym od dawna.

Praca i pieniądze: Upór w połączeniu z cierpliwością przyniesie ci okazję do zdobycia lepszej pozycji. Pamiętaj o strategii i konsultacjach z resztą zespołu. Pożegnasz się z kimś, kto cię zawiódł.

Rodzina i przyjaciele: Więcej rozrywek, sporo imprez, realny wyjazd. Nie bagatelizuj jednak spraw domu i rodziny.

Twój facet: Częściej rozmawia z osobami skutecznymi w działaniu. Wiele się nauczy, zaufa sobie. Doceni także twoje pomysły.

Strzelec 23 listopada – 21 grudnia

Miłość i seks: Wrócą dobre dni, a zgoda ociepli atmosferę w sypialni. Do singielki zapuka dawna miłość. Powroty bywają udane, ale jeśli się sparzyłaś - odpuść sobie.

Praca i pieniądze: Na drugi plan zejdzie stara sprawa, a istotne będzie nowe wyzwanie. Koledzy pomogą, ale jeśli coś zacznie się walić, spanikują. Dasz radę - i tobie przypiszą sukces.

Rodzina i przyjaciele: Umiejętnie postępujesz z ludźmi i cieszysz się ich sympatią. Masz swoje pięć minut i okazję, by np. hobby przekształcić w satysfakcjonujący, a z czasem dochodowy biznes.

Twój facet: Chętnie przejmie twoje obowiązki, będzie tolerancyjny.

Koziorożec 22 grudnia – 20 stycznia

Miłość i seks: Nie przepadasz za flirtem, ale ta gra ci się spodoba! Uzyskasz to, o co się bez skutku starałaś, przemawiając partnerowi do rozsądku.

Praca i pieniądze: Dobra passa! Dyplomatyczna rozmowa z szefem zdziała cuda. Korzystnie zadysponujesz gotówką, słuchając mądrego doradcy. Pilnuj papierów i terminów.

Rodzina i przyjaciele: Życie rodzinne dostarczy mocnych wrażeń. Zastanów się, czy w niektóre sprawy warto się mieszać.

Twój facet: Ukochany okaże ci wiele uczucia. Będzie zabiegał o akceptację dla swoich pomysłów oraz przyklaśnie twoim planom.

Wodnik 21 stycznia – 18 lutego

Miłość i seks: Nie dopuść do przemilczeń, a w mig wyjdziecie na prostą. Znajomość zawarta w podróży lub w związku z pracą stanie się czymś więcej. W dobranych parach wyższa temperatura uczuć, więcej czasu tylko dla siebie.

Praca i pieniądze: Łatwo się zareklamujesz, dasz poznać od najlepszej strony, sprzedasz swoje produkty czy wiedzę. W finansach postaw na pracowitość zespołu. Trafi się też prezent od losu, który trzeba chwycić, by nie umknął.

Rodzina i przyjaciele: Wiele życzliwości okażą ci bliscy oraz dalecy krewni. Przy załatwianiu skomplikowanej sprawy urzędowej możesz polegać na przyjaciołach.

Twój facet: Śmiało podejmie ważne decyzje, bez długich debat i oglądania się na innych. Lubi być z tobą i dyskutować na tematy życiowe i metafizyczne.

Ryby 19 lutego – 20 marca

Miłość i seks: Rozterki uczuciowe miną, gdy zamiast szukać rad, sama odpowiesz na pytanie, na kim i na czym ci zależy. W końcu lutego wszystko stanie się jasne.

Praca i pieniądze: To dobry okres dla spraw wymagających polotu i odwagi. Masz dobrą pozycję, ale nie przesadź, wymagając cudów od innych. Weź pod uwagę informacje z pewnych źródeł.

Rodzina i przyjaciele: Propozycji miłego spędzenia czasu i zaproszeń będzie wiele; wybierz te, które wniosą coś ożywczego.

Twój facet: Zaskoczy cię mile, zabiegając w towarzystwie o twoją uwagę i okazując ci czułość na każdym kroku.

Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy